reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki kuje mnie i trochę boli tak jakby jajniki po lewej stronie rzadziej po prawej i trochę w brzuchu..wzielam 2nospy .. to normalne ?
 
W zeszła środę badałam progesteron - 24,5; estradiol 188 no i betę 984 I wydawało mi się że to już bezpieczny poziom. No cóż byle do piątku i oby krwawienie się bardziej nie rozkręciło. Jestem na urlopie wypoczynkowym :) i miałam nadzieję że od piątku będę na L4 ciążowym
Progesteron byl ladny wiec ten prolutex mysle ze niepotrzebny. Dr cos ci odpisal? Lez kochana i odpoczywaj, nawet straszny krwotok nie musi byc wyrokiem i jestem tego przykladem, mam nadzieje ze u ciebie tylko na tym jednym plamieniu sie skonczu :*
 
Kochane, cos tam hyba zaskoczylo, bo dzisiejsza popoludniowa beta wynik 41. To jest 9dpt jednego trzydniowego maluszka [emoji4] powiedzcie prosze, ze moge sie cieszyc, bo juz nie mysle racjonalnie!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Wynik bardzo ładny jak na ten dzień. Powtórz za dwa dni żeby sprawdzić jaki przyrost będzie. Gratulacje :)
 
Kochane, cos tam hyba zaskoczylo, bo dzisiejsza popoludniowa beta wynik 41. To jest 9dpt jednego trzydniowego maluszka [emoji4] powiedzcie prosze, ze moge sie cieszyc, bo juz nie mysle racjonalnie!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja mysle, ze jest super jak na trzydniowego maluszka w 9dpt. Mozesz sie juz powoli zaczac cieszyc. Trzymam kciuki za piekny przyrost! ✊❤️
 
reklama
Do góry