reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny odebrałam wyniki i progesteron 55.260 nmo/l i progesteron 17.35 ng/ml a BetaHCG 1953 mlu/ml. W porównaniu z poprzednim progesteronem z 17.01 wyniki mi troche spadły. Dzis lekarz zalecił ze od jutra schodzimy z estradiolu i medrolu a za tydzień z prolutex i zostanie sama luteina 3x dziennie...
Gratki!!!!!! :D
 
Dziewczyny - zaczęłam krwawić. Poszłam do łazienki i przy podcieraniu niestety żywa krew. Mam nadzieję że to tylko jakieś zadrapanie. Choć ból brzucha jest jak na miesiączke. Dziś 21 dpt- a wizyta u lekarza w piątek. Wzięłam nospe i leżę i modlę się aby nie kolejny raz ....
 
Dziękuje:oops::wink: ale martwie sie spadkiem progesteronu i tym ze juz jutro ograniczam estradiol i medrol a za 6 dni zastrzyki... a tu spadek...
Mi się wydaje że lekarz wie co robi...beta jest super jak na ten dpt-progesteron też nie jest taki zły...ale zostajesz jeszcze na duphastonie i luteinie???
 
Dziewczyny - zaczęłam krwawić. Poszłam do łazienki i przy podcieraniu niestety żywa krew. Mam nadzieję że to tylko jakieś zadrapanie. Choć ból brzucha jest jak na miesiączke. Dziś 21 dpt- a wizyta u lekarza w piątek. Wzięłam nospe i leżę i modlę się aby nie kolejny raz ....
:(
Miejmy nadzieję ,że to tak jak tu często ostatnio niestety bywa skonczy sie na strachu!
 
Dziewczyny odebrałam wyniki i progesteron 55.260 nmo/l i progesteron 17.35 ng/ml a BetaHCG 1953 mlu/ml. W porównaniu z poprzednim progesteronem z 17.01 wyniki mi troche spadły. Dzis lekarz zalecił ze od jutra schodzimy z estradiolu i medrolu a za tydzień z prolutex i zostanie sama luteina 3x dziennie...
Ten progesteron to taki bez szału. Ja przy wyższym miałam utrzymany prolutex i luteinę 3 x 1 no al. nie wiem.. co lekarz to inna opinia :/
 
Dziewczyny - zaczęłam krwawić. Poszłam do łazienki i przy podcieraniu niestety żywa krew. Mam nadzieję że to tylko jakieś zadrapanie. Choć ból brzucha jest jak na miesiączke. Dziś 21 dpt- a wizyta u lekarza w piątek. Wzięłam nospe i leżę i modlę się aby nie kolejny raz ....
Oh znowu te krwawienia :/ mam nadzieję,że to jakieś zadrapanie. Kładź się, odpoczywaj i myśl pozytywnie! Wierzę, że z Maleństwem wszystko dobrze!
 
reklama
Dziewczyny odebrałam wyniki i progesteron 55.260 nmo/l i progesteron 17.35 ng/ml a BetaHCG 1953 mlu/ml. W porównaniu z poprzednim progesteronem z 17.01 wyniki mi troche spadły. Dzis lekarz zalecił ze od jutra schodzimy z estradiolu i medrolu a za tydzień z prolutex i zostanie sama luteina 3x dziennie...
ja prdl ale ci ta beta popierdziela ;) super!!!
 
Do góry