reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O proszę :) ja mam wizytę serduszkową dopiero 24.01 bo wyjechaliśmy na ferie i wizyta się przesunęła. masz dziś za sobą wielki stres ale tez wzruszenie bo to niezwykły moment usłyszeć bicie serduszka [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jeszcze nie słyszałam-dziś miałam nieplanowaną kompletnie wizytę i taką trochę po łebkach niestety,ale najważniejsze,ze widziałam jak serce bije i to mnie bardzo uspokoiło.
Mam nadzieje,ze za tydzień uslysze[emoji4]
 
reklama
Wspolczuje, plamienia i krwawienia to mega stres. Dobrze, ze z dzidzia wszystko ok.
Powiem Ci, ze ja tez doszlam do wniosku, ze to przez leki dopochwowe mogl powstac u mnie krwiak. Nie przez sam progesteron a sposob jego podania. Wydaje mi sie, ze moglo peknac naczynko podczas wchlaniania i zaczal tworzyc sie krwiak a u mnie byl ( mam nadzieje, ze juz dziala nie ma dlatego czas przeszly :p) zaraz kolo ujscia szyjki, wiec stad moje przypuszczenie. Juz jutro biore ostatnia dawke crinone i tak jakos bez stresu sie z nim rozstaje.

A ja oprócz Crinone mam jeszcze drugi lek także dodatkowo obciążenie dla szyjki.Czekam do jutra co lekarz zadecyduje w kwestii aplikacji-może jednak zmieni na doustną aplikacje.
 
Julka jeśli dr chce odroczyć transfer, to trudno, to tylko jakieś 2 tygodnie i znowu będziesz działać. Na cyklu sztucznym można włączyć większe dawki leków i jest szansa na to, że endo podrośnie szybciej. Teraz ich nie można włączyć bo by hamowały dojrzewanie pęcherzyków, ale może po punkcji je dostaniesz jeszcze. Po ovitrellu też może jeszcze podrosnąć i dojrzeć. A naturalne sposoby na endo stosujesz?
Pije winko czerwone. Jem orzechy brazilijskie , biore omegi I wiesiolka , komplec witamin b rowniez .
 
Witam wszystkich gorąco. Z racji tego ze u nas ciagle cos nie zagladam tu czesto.. praktycznie co tydzien spedzam w klinice..juz stala sie chyba moim drugim domem:/
Dziewczyny mysle ze u was troche lepiej? Mysle o Was moje forumowiczki i widziałem trochę nowych twarzy na fb.. fajnie ze rosniemy w siłę:)

Ja w piatek dostałem wewnętrznego krwotoku i powiem Wam, ze wiem co czuje i o czym mysli człowiek przed końcem..juz myslalem ze z tego nie wyjde...lekarze tez byli w szoku bo jak policzyli to wyszlo kolo 3l krwi..
To prawda co mowia ze sie nie zna dnia ani godziny dlaczego kochajcie sie, walczcie o swoje szczescia i nie marnujcie żadnego dnia życia!![emoji2][emoji8]
Dami

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
no i się poryczałam. Ja jakoś przestałam już wierzyć chyba ze się uda, ale zrobię wszystko żeby walczyć do końca[/QUOTE
To bede sledzic wpisy. Dokladnie bylo by super.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Aneetee wiary to i mnie brakuje ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B a później niech będzie jak ma być:-) :) u mnie w pracy co druga 40 w ciąży i to mnie trochę dopinguje.
 
Aneetee wiary to i mnie brakuje ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B a później niech będzie jak ma być:-) :) u mnie w pracy co druga 40 w ciąży i to mnie trochę dopinguje.
Ale mi moje amh juz nie daje wiary... no nic zobaczymy co z tego wyjdzoe.A Ty masz juz termin histero?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich gorąco. Z racji tego ze u nas ciagle cos nie zagladam tu czesto.. praktycznie co tydzien spedzam w klinice..juz stala sie chyba moim drugim domem:/
Dziewczyny mysle ze u was troche lepiej? Mysle o Was moje forumowiczki i widziałem trochę nowych twarzy na fb.. fajnie ze rosniemy w siłę:)

Ja w piatek dostałem wewnętrznego krwotoku i powiem Wam, ze wiem co czuje i o czym mysli człowiek przed końcem..juz myslalem ze z tego nie wyjde...lekarze tez byli w szoku bo jak policzyli to wyszlo kolo 3l krwi..
To prawda co mowia ze sie nie zna dnia ani godziny dlaczego kochajcie sie, walczcie o swoje szczescia i nie marnujcie żadnego dnia życia!![emoji2][emoji8]
Dami

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Mysle z Was czesto..Trzymajcie sie tam oboje. Mam nadzieje ze niebawem 4 wlew i bedzie coraz lepiej. W niedziele widzialam sie z Labella i AsiaRak wspominalysmy Was...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry