reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkich gorąco. Z racji tego ze u nas ciagle cos nie zagladam tu czesto.. praktycznie co tydzien spedzam w klinice..juz stala sie chyba moim drugim domem:/
Dziewczyny mysle ze u was troche lepiej? Mysle o Was moje forumowiczki i widziałem trochę nowych twarzy na fb.. fajnie ze rosniemy w siłę:)

Ja w piatek dostałem wewnętrznego krwotoku i powiem Wam, ze wiem co czuje i o czym mysli człowiek przed końcem..juz myslalem ze z tego nie wyjde...lekarze tez byli w szoku bo jak policzyli to wyszlo kolo 3l krwi..
To prawda co mowia ze sie nie zna dnia ani godziny dlaczego kochajcie sie, walczcie o swoje szczescia i nie marnujcie żadnego dnia życia!![emoji2][emoji8]
Dami

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★

Dami! Jak dobrze Cie tu widzieć! Myślami jesteśmy z Wami i potwierdzam słowa Anett96, w sobotę tez wysyłaliśmy razem z nią i JoannaRak dobra energię!!! Trzymaj sie chłopaku!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@labelladurmiente kochana czy u Ciebie cos sie ruszylo po aerobiku, saunie, goracej kapieli??

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Ależ oczywiście, ze... nie! Dlaczego nie jestem zaskoczona... Juz praktycznie nic nie leci, wiec w poniedziałek za tydzień czeka mnie zabieg.
Bo do Twojego sposobu sie nie mogę zastosować [emoji12][emoji12][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepiej jak dr Pasnik na miejscu zleci badania bo moze sie okazac ze zrobisz ktores zupelnie niepotrzebnie. A nie sa to tanie badania
Ja robilam duzo badan sama i pojechalam z kompletem
Robilam mthfr, mutacja genu protrabiny, mutacja v-leiden, mutacja pai1, komorki nk, cytokiny, bialko c bialko s, badania nazespol antyfosfolipidowy, ana 2, kariotyp helicobacter pylori igg
Z tych badan mam mutacje mthfr c677t homozygotyczna mutacje pai heterozygotyczna, hashimoto, dodatnie ana, dodatni helicobacter przeleczony 2 tygodniowa kuracja antybiotykowa
Na wizycie u Pasnika bylam w piatek i zlecil mi dodatkowo tylko test imk

Gosiama racje nie wydawaj teraz extra kasy na badania, on Ci zleci co masz zrobic. Wez co masz a reszte sobie dorobisz pozniej i jest opcja pozniejszej konsultacji z nim przez email albo telefon. Ja tez bylam w piatek, zlecil mi piec extra badan, w tym dwa u nich zrobilam w piatek.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich gorąco. Z racji tego ze u nas ciagle cos nie zagladam tu czesto.. praktycznie co tydzien spedzam w klinice..juz stala sie chyba moim drugim domem:/
Dziewczyny mysle ze u was troche lepiej? Mysle o Was moje forumowiczki i widziałem trochę nowych twarzy na fb.. fajnie ze rosniemy w siłę:)

Ja w piatek dostałem wewnętrznego krwotoku i powiem Wam, ze wiem co czuje i o czym mysli człowiek przed końcem..juz myslalem ze z tego nie wyjde...lekarze tez byli w szoku bo jak policzyli to wyszlo kolo 3l krwi..
To prawda co mowia ze sie nie zna dnia ani godziny dlaczego kochajcie sie, walczcie o swoje szczescia i nie marnujcie żadnego dnia życia!![emoji2][emoji8]
Dami

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★

Dami, Ty to jestes dopiero wojownik! Taki oslabiony a tu do nas zagladasz, masz specjalne miejsce w moim serduchu i ogromnie wierze ze sie uda! Bo jak nie Tobie to komu. Sciskam Cie mocno [emoji173]️[emoji847][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ależ oczywiście, ze... nie! Dlaczego nie jestem zaskoczona... Juz praktycznie nic nie leci, wiec w poniedziałek za tydzień czeka mnie zabieg.
Bo do Twojego sposobu sie nie mogę zastosować [emoji12][emoji12][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Toc k*, jak to mozliwe ze kompletnie nic!!! Slonce nie poddawaj sie, jestes w dobrych rekach. Na pewno bedzie dobrze, musi byc! [emoji8]

Pamietaj ze mamy ambitny plan jechac na oboz [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Toc k*, jak to mozliwe ze kompletnie nic!!! Slonce nie poddawaj sie, jestes w dobrych rekach. Na pewno bedzie dobrze, musi byc! [emoji8]

Pamietaj ze mamy ambitny plan jechac na oboz [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No taki ten mój organizm uparty... Ale liczę ze poniedziałek i pani dr Z bedzie juz aktem ostatnim.

Zainspirowana Twoimi opowieściami o obozie az dzis trochę poszperałam i jak zobaczyłam na przykład wakacyjny obozy fitnessowe na Wyspach Kanaryjskich to az zapiszczalam z radości [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich gorąco. Z racji tego ze u nas ciagle cos nie zagladam tu czesto.. praktycznie co tydzien spedzam w klinice..juz stala sie chyba moim drugim domem:/
Dziewczyny mysle ze u was troche lepiej? Mysle o Was moje forumowiczki i widziałem trochę nowych twarzy na fb.. fajnie ze rosniemy w siłę:)

Ja w piatek dostałem wewnętrznego krwotoku i powiem Wam, ze wiem co czuje i o czym mysli człowiek przed końcem..juz myslalem ze z tego nie wyjde...lekarze tez byli w szoku bo jak policzyli to wyszlo kolo 3l krwi..
To prawda co mowia ze sie nie zna dnia ani godziny dlaczego kochajcie sie, walczcie o swoje szczescia i nie marnujcie żadnego dnia życia!![emoji2][emoji8]
Dami

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Kochany trzymaj sie tam dzielnie i walcz walcz jestes wielki w tym wszystkim dobrze ze wszyatko skonczylo sie dobrze my to wszystkie trzymamy mocno za ciebie kciuki :*
Buziaczki dla was
 
reklama
Do góry