reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jesteś wielka bardzo Ci dziękuję
A czemu chcesz isc do Malinowskiego a nie do Pasnika skoro zrobilas juz badania. On z tego co wiem jest glownie za szczepieniami nie ma dla niego raczej innej alternatywy leczenia. A byc moze u ciebie mozna bedzie zastosowac inne metody. Ja bym poszla do Pasnika on przeciez tez w razie w zleca szczepienia a przynajmniej u niego beda sie liczyc twoje zrobione badania. Malina prawdopodobnie bedzie ci kazal je powtorzyc
 
reklama
@adansonia poczytaj sobie opinieo Malinowskim i wejdz na poronienia nawykowe tam jest duzo dziewczyn ktore lecza lub leczyly sie i u malinowskiego i u pasnika spytaj o opinie. A prawda jest taka ze w tej sytuacji to ty wybierasz sobie immunologa a nie narzuca ci go ginekolog z kliniki
 
Dżoasia! Do dupy z tym czekaniem... U Ciebie widzę ze jest tak jak u mnie. Siła ducha - jest, optymizm - jest, twardość charakteru - jest. Ale jak cos sie ma wypier***** to na pewno u mnie. Ja od tygodnia gadam ze ścianami i sufitem bo na tym poronnym L4 zawiesiłam właściwie całkowicie kontakty z ludźmi. I z jednej strony szlag mnie trafia dlaczego mnie to spotkało, ale z drugiej kurczowo trzymam sie mysli, ze los sie musi kiedys odwrócić. Tobie. Mnie. Wszystkim, ktore jeszcze tu walczą


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czuję podobne klimaty. Jak coś ma się spieprzyć, to zawsze mi. :( najgorszy był okres jak moja córka się urodziła i był problem z jej ręką, że całkowicie nią nie ruszała, to wydarzenie otworzyło worek kilkuletnich beznadziejnych wydarzeń w moim życiu, czego zwieńczeniem był rozwód. Był chwilę spokój, później grom z jasnego nieba informacja o azoospermii męża i cała akcja z in vitro i nieudanym transferem i dziwną betą. Życie ogólnie mnie przeczołgało nieźle, zawsze pod górkę a mam dopiero 31 lat. Staram się nie tracić optymizmu i hartu ducha ale czasem jest ciężko.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Wracam po długiej nieobecności i do tego zgubiłam telefon i na nowym wszystko szukam

@hope322
@merg88
@walczaca o szczescie
@dżoasia
@JoannaRak
@Sylwetka86
Co tam u Was?

Ja się zatrzymałem po drugiej porażce na 10919 stronie, więc mam spore plecy [emoji19] i do tego napisałam w złym forum przed chwilą [emoji12]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry