reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok szanuje, rozumie ze Ci ciezko, ale sama zawsze wszystkich wspierasz to nie dziwota ze teraz wszystkie wspieraja Ciebie...
Tylko, że ja zawsze jakos tak realnie próbuję pomóc, a tu widać, że ta beta to jest taki ostatni dech... Coś chce ale nie może. A niektóre z Was tak piszą, jakbym histeryzowała i nie wiadomo czego chciała od życia. Nie odbierzcie tego źle. Taka juz jestem - niby wierzę bo nie odstawiłam leków ale jestem realistką. Zresztą tu mnie też intuicja raczej nie myli. Od początku czułam, że cos może zawieść na samym początku, tylko dałam się zwieść nadziei i niepotrzebnie wzięłam 2 zarodki, może powinnam jednego :/ Teraz czasu nie cofne.
 
reklama
Do góry