reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mialam juz 4 i to nie slabe..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przy tej jednej znioslam 30 jajek ... lekarz teraz mówił że gdybyśmy się zdecydowali na stymulacja to więcej jajek dopuscimy do robaczkow męża :p a mam 12 komórek zamrożonych więc czeka mnie w przyszłości decyzja stulecia :D masz jakieś mrozaczki ?
 
reklama
Ja przy tej jednej znioslam 30 jajek ... lekarz teraz mówił że gdybyśmy się zdecydowali na stymulacja to więcej jajek dopuscimy do robaczkow męża :p a mam 12 komórek zamrożonych więc czeka mnie w przyszłości decyzja stulecia :D masz jakieś mrozaczki ?
mam tylko jednego, ale lekarka mówiła ze jest brzydki :( cokolwiek to znaczy..
 
@anett96 kochana a jaki Ty masz dalszy plan leczenia bierzesz teraz tego mrozaczka ? Czy zaczynasz od nową stymulacje?
nie można zacząć nowej stymulacji jak się ma mrozaczki. Trzeba najpierw zabrać mrozaki. Czekam aż spadnie mi beta-jest 105 i dopiero ide do ginka na konsultację. Jak potwierdzi, że jest ryzyko w przyszłości nowotworu jakiegoś po wielu stymulacjach to już kolejnej nie będę robiła w ogóle.
A Ty juz w czw.wizyta? :)
 
Tez slyszalam o tym ze do 5-7 stymulacji jeszcze nie ma takiego wielkiego ryzyka
To samo tyczy sie antykoncepcji zwieksza to czestotliwosc nowotworow jak kazdy dodatkowy cukierek nawet witaminowy chocby witaminy z grupy b takze ja podziwiam laski ktore laduja w siebie np b-complex bright ktory ma mocno zawyzone wartosci dziennego spozycia. Moglabym podejrzewac np wit b ktore zaczelam brac o podejrzane zmiany na szyjce macicy przez ktore musieli mi ja troche skrocic ale nie mam pewnosci ze to wlasnie zazywanie tych cukierkow to spowodowalo. Powiem tak kazdy onkolog ktoremu powie sie ze podchodzilo sie do ivf powie ze jestesmy w grupie zwiekszonego ryzyka wystapienia nowotworu bo taka jest prawda co nie oznacza ze kazda z nas zachoruje.
A jak to z tą witamina b? Ja biorę metylowane bo mam mutacje mtfhr i miałam podwyższona homocysteine, ale teraz mnie troszkę przestraszylas... ja miałam np. Podwyższony poziom b12 kiedy przyjmowałam zwykle b complex i lekarz mi wytłumaczył że to dlatego że się witaminy w formie niemetylowanej nie wchłaniają i krążą w organizmie...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i super:)to teraz nie latać już po SKLEPACH tylko poleżeć:D
Kciukasy zaciśnięte!!!
Ps.co fajnego kupiłaś?:p
Patrzyłam za stolikiem do kawy ale potrzebuje biały lakier i mały ale nic nie znalazłam a tak to kubki wieszaki wazonik... takie pierdoly a z leczeniem cóż.... wolne mam do końca tygodnia ale leniuchowac może będę od jutra. Kiedy będziesz testować?
 
reklama
A możecie mi powiedzieć ile dni wstrzemięźliwości trzeba zachować przed punkcja? :blink:
To chyba zalezy od Ciebie. Jesli czujesz sie dobrze i nie odczuwasz bolu podczas seksu to nie musisz sie ograniczac [emoji6] ja dzis jestem 5 dzien stymulacji a juz wczoraj odczuwalam lekki bol, zobaczymy co sie bedzie dzisiaj dzialo [emoji4]
 
Do góry