reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To wpadaj do Wawy w niedziele idziemy z Aska na sniadanko. Co prawda sie nie urzniemy ale towarzystwo doborowe[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

No raczej sie nie spijemy bo samolot o 14 ale pyszne sniadanko na pewno zjemy :) I obgadamy co Pasnik mi powiedzial i co dalej robic :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, widzę że nie tylko ja dzisiaj dołuje... :-) od środowego transferu 0 objawów, nic... Po poprzednim ciągle coś ciągnęło, bolało, przypominało itd. Przeraża mnie fakt, że znowu może się nie udać
 
Witaj na forum :)
Jakby pęcherzyki były za małe to by nie robili punkcji. Progesteron też rośnie dopiero od owulacji (w tym wypadku punkcji), więc to że jest niski to akurat dobrze:)
Kontroluj ten brzuch, bo jak będzie dalej rósł to może być oznaką hiperki.
To Twoja pierwsza stymulacja?
Czy oprócz PCOS macie jeszcze jakieś inne wskazanie do in vitro?

Tak, to nasze pierwsze in vitro. Ja mam tylko PCO, AMH powyżej 6.00, w piątek się dowiedziałam, że endometrium nie bardzo no i z progesteronu lekarz nie jest zadowolony (badania były robione przed piątkową wizytą; zrobiliłam też w niedzielę, wyszedł 1.16 ng/ml - nie wiem, jak interpretować). Dodatkowym wskazaniem były kiepskie parametry męża (konieczne jest FAMSI; plemników sporo ale wiązanie kwasem już sporo poniżej normy).
 
A ja chyba czuje ruchy mojego maluszka z dnia na dzień leżąc już spokojnie w łóżku coraz intensywniej.Moze się mylę może to nie okruszek ale i tak cudownie
Pamiętam ruchy mojej córci. To było jak muskanie, lekkie pukanie, nie do pomylenia z czymś innym. Do dzisiaj mam łzy wzruszenia jak to wspominam. Piękne chwile. Ciesz się nimi. :*
 
Dziewczyny w czujecie zagniezdzenie się zarodka? Bo ja za każdym razem czułam ten przeszywajacy ból :/ i nie wiem czy tylko ja tak mam ?
przeszywający ból? a możesz to dokładnie opisać? bo u mnie z pt na sb w nocy był taki przeszywający właśnie ból, jakby mi ktoś macicę z nozem w środku próbował wykręcić... Ale beta jest jaka jest więc nie wiem czy to było zagnieżdzanie, czy raczej powolna eksmisja
 
@dżoasia beta w środę prawdę Ci powie.
Trzymam mocno kciuki, żeby się udało. :* Pamiętam jak byłaś dla mnie wyrozumiała i odpisywałaś na moje smęty, gdy odebrałam wynik bety = 2. Wtedy mówiłaś, że jest szansa. I przy lepszych zarodkach pewnie by była. Swoimi słowami pomogłaś mi wtedy przejść ten trudny czas po transferze. Tak więc teraz ja mocno wierzę w Twoje zarodeczki.
 
Pamiętam ruchy mojej córci. To było jak muskanie, lekkie pukanie, nie do pomylenia z czymś innym. Do dzisiaj mam łzy wzruszenia jak to wspominam. Piękne chwile. Ciesz się nimi. :*
Ja tez pamiętam ruchy synka [emoji4] na początku to jakby mi się w brzuchu coś przewracalo, jakbym niestrawność miała [emoji6] a potem jak już był na świecie to bardzo długo lapalam się na tym, że czekam na te ruchy w brzuchu [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez pamiętam ruchy synka [emoji4] na początku to jakby mi się w brzuchu coś przewracalo, jakbym niestrawność miała [emoji6] a potem jak już był na świecie to bardzo długo lapalam się na tym, że czekam na te ruchy w brzuchu [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też tak miałam po urodzeniu. :)
 
Do góry