reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Iskra moze mnie tu annemarie zlinczuje albo opierdzieli ze sieje panike ale...
Nie czaje jak progesteron moze byc wydzielany skokowo jak sie jest na cyklu sztucznym. Ten argument do mnie po prostu nie dociera. Przeciez tu progesteron jest dostarczany z zewnatrz i nie ma sie skad wydzielac, bo nie ma cialka zoltego na jajniku. Oprocz dupka bierzesz naprawde duzo ultrogestanu, ktory ma byc ponoc wykrywalny we krwi. Mi tlumaczyli tamtym razem ze to kwestia przyswajalnosci danej formy. Po prolutexie mi od razu skoczyl do pieknego poziomu. Mozna sie ewentualnie u ciebie czepic pór w jakich go bierzesz. Ja biore progesteron rowno co 8 godz. Moze ty masz jakas dluzsza.przerwe nocna? Ewentualnie u mnie ewidentnie dobrze sie tez przyswaja crinone, moze wieczorną dawkę ultrogestanu dr by ci zmienil na crinona.wlasnie? Ja bym sie bala tak to zostawiac, ten poziom jest naprawde niski... :/ a z ciekawosci o ktorej bierzesz.ten prolutex?
Skokowo zapodaje się tabletki i zastrzyk. Każdy z leków ma swój czas Po podaniu kiedy jest go najwiecej w krwi. Prg się wchłania i są momenty kiedy jest wyższy i takie kiedy jest niższy. No ale w naturze tez tak jest.

Ja zawsze prg badam w możliwie identycznych warunkach. Rano, zanim podam pierwsze leki nawet jeśli to oznacza ze o godzinę czy nawet dwie pozniej je podam niż normalnie. I jestem na czczo, malo piję. Prg. mierzony w ten sposób powinien być w swojej dolnej granicy. Dzięki temu mogę te pomiary porównywać i jakieś wnioski wysnuwać.
 
reklama
Kurcze dziewczyny jak tak czytam to ja przerażona jestem bo ja w ogóle nie pilnuje por przyjmowania lutki. Przyjmuje trzy razy dziennie ale raz wcześniej, raz później, jak czasem zapomnę jednej dawki to biorę dwie naraz... nie przypuszczałam że to może mieć takie znaczenie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze dziewczyny jak tak czytam to ja przerażona jestem bo ja w ogóle nie pilnuje por przyjmowania lutki. Przyjmuje trzy razy dziennie ale raz wcześniej, raz później, jak czasem zapomnę jednej dawki to biorę dwie naraz... nie przypuszczałam że to może mieć takie znaczenie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Leki uwalniają się stopniowo tak wiec pewnie nie miało to ndużego wpływu. Ale... po co ryzykować. Nastaw sobie przypomnienie w telefonie.
 
Kochane wstałam bo przysnelam na sofie, mija 4 doba od odstawienia leków brzuch i samopoczucie fizyczne i hormonalne jak na @ pojedyncze skurcze tzn ukłucia , plus promieniujący ból między wejściem do pochwy a krzyżem upławy galaretowane i zabarwieniu mleczno białym nie ma narazie krwi ani nie widać na horyzoncie oczyszczania się :( przepraszam za szczegółowość ale nie wiem co mam myslec

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skokowo zapodaje się tabletki i zastrzyk. Każdy z leków ma swój czas Po podaniu kiedy jest go najwiecej w krwi. Prg się wchłania i są momenty kiedy jest wyższy i takie kiedy jest niższy. No ale w naturze tez tak jest.

Ja zawsze prg badam w możliwie identycznych warunkach. Rano, zanim podam pierwsze leki nawet jeśli to oznacza ze o godzinę czy nawet dwie pozniej je podam niż normalnie. I jestem na czczo, malo piję. Prg. mierzony w ten sposób powinien być w swojej dolnej granicy. Dzięki temu mogę te pomiary porównywać i jakieś wnioski wysnuwać.
Czyli twoje wnioski sa dokladnie takie jak moje. Co do badania poziomu to bylam wczoraj w labo w czasie, kiedy mialam przyjmowac dawke, nic nie pilam i bylam na czczo. Natomiast to ze o roznych porach dnia moga byc jego rozne wartosci we krwi, to tez tak jak pisalam - po podaniu tego ktory dobrze sie przyswaja jego poziom szybko sie podnosi i stopniowo zaczyna spadac (tu by mialo sens to co wkliela annemarie, ze okres poltrwania w surowicy to 13 godz, chociaz jak patrze po sobie to te 13 godz slabo wypada bo u mnie spada raczej szybciej) az do momentu przyjecia kolejnej dawki.
@sykatynka ja tez mam ponastawiane przypomnienia w tel :) raczej trzeba pilnowac por przyjmowania lekow tym bardziej jesli jestes na cyklu sztucznym, bo niestety jedynym zrodlem "jedzenia" dla malenstwa jest to co mu dostarczasz z zewnatrz, zbyt duze wahania hormonow moga chyba powodowac wlasnie takie akcje typu plamienia itp..
 
Hejka miłego dnia życzę ja się właśnie wybieram do pracy ostatni dzień na rano i jutro południe i w czwartek jadę sprawdzić co tam sie dzieje z moim jajnikiem jabłkiem czy można podejść juz do transferu boję sie tej wizyty ;( jestem tak padnieta ta robota ze tylko bym spala głowę położę na poduszce i odrazu zasypiam wszystko mnie boli dosłownie wszystko Do dupy z tym wszystkim; ( jeszcze mam dzisiaj jakieś zły dzień
 
Dziewczynki poradźcie coś, miała być histeroskopia a jest jakaś infekcja od soboty. Swędzi,szczypie smaruje pimafucin ale chyba nic to nie daje. Jesssu ja to mam pecha.
 
reklama
Do góry