reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia glowa do gory ja tam trzymam kciuki skoro mowisz ze byly to troszke opoznione blastki to ja licze na pozna implantacje i poczatki produkcji bety. I oby tak bylo :*
 
Kurde serio daleko - cały dzień jazdy :p Ale kusząca propozycja - i nie chodzi mi o picie tylko o całowanie cudzych dzieci i to dwójki naraz :D :D
Oj tam oj tam najpierw Ty kochana przyjedziesz do nas a my pozniej z anetka pojedziemy dk Krakowa uwielbiam to miasto jak moj brat tam jeszcze mieszkal to nie raz mu mowilam ze sie przeniose :)
 
Hej, mam pytanie techniczne odnośnie zastrzyków „Gonal f” 300 j.m. Otóż mam brać (ustawiać na tym magicznym penie) dawkę „50”, a jeden ten zastrzyk to chyba 75. Mam rozumieć, ze podczepiam pod pena ta ampułkę, ustawiam 50 i to aplikuje 50 tak? A ta reszta 25 to już do wyrzutu czy tak? Niby słuchałam a po powrocie do domu nic nie wiem [emoji848][emoji849][emoji37][emoji37][emoji37]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gonal fustawia sie na penie dawke 50 i tylko tyle sie wstrzykuje reszta jest na nastepne dni. A z tego co zauwazylam menopur masz wdawce 75 rozrabiasz proszek w ampulce nabierasz do strzykawki dawke 75 jesli masz wieksze opakowanie 600 lub120 reszta trafia do lodowki. Jesli masz ampulki po 75 to pobierasz i wstrzykujesz calosc jest tego wiecej w strzykawce bo jest wiecej rozpuszcxalnika. Menopur i Gonal to 2 rozne zastrzyki robione 2 roznymi sposobami jeden penem drugi strzykawka
 
Dziewczyny, ja już po wizycie, wszystko w porządku serducha faktycznie jeszcze nie było widać, ale pęcherzyk, ciałko żółte ładne, pani doktor mówiła że chyba widzi już też zarodek. Rozmiarów idealnie do wieku ciąży. Krwiaczkow żadnych nie ma, szyjka ładna a plamienia znikąd ulzylo mi bo byłam przekonana że już po wszystkim teraz 18tego usg serduszkowe.

Piszecie o bólach brzucha, skurczach itd - dla mnie to pierwszy objaw ciąży miałam tak z synkiem, i teraz też, a jak w pierwszej ciąży pytałam o to lekarza to mówił że martwilby się jakby mnie brzuch nie bolał
Uff cale szczescie niech sie kropek zdrowo rozwija :)
 
przeszywający ból? a możesz to dokładnie opisać? bo u mnie z pt na sb w nocy był taki przeszywający właśnie ból, jakby mi ktoś macicę z nozem w środku próbował wykręcić... Ale beta jest jaka jest więc nie wiem czy to było zagnieżdzanie, czy raczej powolna eksmisja
No wlasnie ja myslalam ze ten twoj bol moglbyc ta pozna implantacja za ktora trzymam kciuki
 
No wlasnie ja myslalam ze ten twoj bol moglbyc ta pozna implantacja za ktora trzymam kciuki
no to kuźwa jak się zaimplantował o 2.30 z pt na sb to do dzisiaj beta mogłaby już być z 50 a nie 4. Jeszcze ten wredny wczorajszy sikaniec. Zła jestem.
A co do picia to może się kiedyś umówimy, ja przyjadę do was, potem wy mnie "odprowadzicie" potem ja was i tak w kółko :D jak żołnierze na przepustce ;)
 
reklama
no to kuźwa jak się zaimplantował o 2.30 z pt na sb to do dzisiaj beta mogłaby już być z 50 a nie 4. Jeszcze ten wredny wczorajszy sikaniec. Zła jestem.
A co do picia to może się kiedyś umówimy, ja przyjadę do was, potem wy mnie "odprowadzicie" potem ja was i tak w kółko :D jak żołnierze na przepustce ;)
A no widzisz ja czytam z opoznieniem i bylam swiecie przekonana ze to bylo z soboty na niedziele
A spotkac sie kiedys trzeba i zarazic od anetki blizniakami ;)
 
Do góry