reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie kobitki! Fajnie że się do nas przyłączyłaś ma-mi!
Ja was ciągle podczytuję. Bo u mnie nic ciekawego się nie dzieje. Cały czas czekam na @. Rzuciłam się w wir pracy, bo w końcu teraz trzeba będzie szykować więcej kaski. I już zaczynam myśleć o kolejnym podejściu do ICSI.
21go to wielki dzień - trzymam kciuki za testujące!
 
Tak, tak - kciukasy bardzo wskazane- z góry dziękuję. Dzisiaj musiałam zanieść mocz na badanie i przy okazji zapytałam o badanie betaHCG i co się okazuje- w moim WIELKIM mieście wyniku nie dostane w tym samym dniu... Będę musiała czekać do poniedziałku bo 21 to piątek... Grrrrrrrrrrr ... Zawsze pod górkę
 
ma-mi, witaj na forum
Czy wyniku bety nie dostaniesz w ten sam dzien w invimedzie czy sprawdzalas inne laboratoria tez?Jesli chcesz wynik w ten sam dzien (ja bym chciala tym bardziej ze to caly weekend czekania by byl) to poradze Ci dolmed, niedaleko invimedu
 
Dziewczyny, wszystkim Wam dziękuję za miłe przyjęcie:-) Anja* - dzięki za pomoc. Nie robię badań laboratoryjnych w Invimedzie tylko w laboratorium w miejscowości, w której mieszkam :) Więc w mojej "Pipidówie" mam do wyboru 4 laboratoria ale żadne nie robi analizy na miejscu tylko wysyła próbki i wyniki dostaje na 2 dzień. Do Wrocławia mam ok 60 km .
Tak sobie kombinuję, że moze nie byłoby wielkiej różnicy gdybym poszła na betę już w czwartek - wtedy w piątek miałabym wynik... Co myślicie?
 
Dziewczyny, wszystkim Wam dziękuję za miłe przyjęcie:-) Anja* - dzięki za pomoc. Nie robię badań laboratoryjnych w Invimedzie tylko w laboratorium w miejscowości, w której mieszkam :) Więc w mojej "Pipidówie" mam do wyboru 4 laboratoria ale żadne nie robi analizy na miejscu tylko wysyła próbki i wyniki dostaje na 2 dzień. Do Wrocławia mam ok 60 km .
Tak sobie kombinuję, że moze nie byłoby wielkiej różnicy gdybym poszła na betę już w czwartek - wtedy w piątek miałabym wynik... Co myślicie?

Witaj Ma-mi- zycze ci abys szybko została Mami:) i żeby twoja beta rosła jak należy!!!

Kurcze, kiepsko macie z tymi wynikami. Ja jak robie betę (mam blisko do invicty w wawie) to dostaję karteczkę z kodem i sprawdzam wynik na internecie na 1,5- 2 godzinki. To sie nazywa serwis:) szczesciara ze mnie ze mam taka mozliwosc.

Rozmawialam z moja lekarka, zdziwiona byla ze sie nie udalo z tymi bolami i wynikiem bety ponad 5 na pewnym etapie- zarodki mielismy przeciez takie ladne... No nic, czekam na @ ktora sie cos opoznia, sprawdzamy czy sa pozostalosci po stymulacji w postaci torbieli i za jakies 2-3 tyg (w zalezn. od tego kiedy laskawie @ nadejdzie) odbieramy nasze eskimoski.

A poki co0 poki mi wolno- uzywam zakazanego ostatnio zycia: gorące kąpiele, wino i seks :)))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No to rzeczywiście dziewuszki wymiotło ;-) U nas dziś piękna pogoda, choć wiatr wiele okropny, ale ciepełko :-) Od 9.30 siedziałyśmy już na dworze. Teraz mała pindzia śpi, więc mama może troszkę poserfować, choć nie za wiele, bo mieszkanie trzeba ogarnąć.
ma-mi w czwartej jak najbardziej możesz zrobić betkę. Właśnie, ja też muszę się dowiedzieć, jak to z betką u mnie w mieście jest, bo nie uśmiecha mi się jeździć do Gdańska na wyniki, zwłaszcza że w Invikcie są 3 weryfikacje hormonów po transferze, w 3, 6 i 10 dzień po.
Ja dziś przyjęłam 2 zastrzyk - jeszcze 12. Mężuś wprawiony od poprzedniego razu pięknie się wkłuwa, nie ma nawet śladu :-)

Beta Ty podchodzisz do in vitro w Invikcie w Wawie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry