reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A u mnie o dziwo nikt mi w tym roku Ciąży nie życzył,z tych osób co nie wiedzą o naszych dwóch Maleńkich Serduszkach :-) także moja rodzina nauczyła sie wyczucia :-D

U mnie w rodzinie zawsze było i jest z wyczuciem. Ale zdziwiłam się bo teść złożył mile życzenia i nic nie sugerował (a co roku tak było). Dopiero później mój M na boku Mu powiedział jak wygląda sytuacja i żeby trzymał kciuki.
 
reklama
Witajcie dziewczyny czytam wasze historie od roku gdy spadła na nas diagnoza ze tylko in vitro. Póki co mamy za sobą tylko inseminacje nie udaną. Chciałam.was się.poradzić. w dniu spodziewanej @zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreski i to wyraźne .swojego czasu jak robiłam takie.testy żeby wykryć owulacja nigdy takich nie było. A @jak nie było tak nie ma. Brzuch boli od czasu do czasu czasami mocno. Ale objawy @były jak by nasilone tzn rozdrażnienie ale do tej pory nie mam.plamienia które ten okres zapowiadały nawet tydzień przed a tu cisza. Myślicie czy ten test może wykryc ciaze ? Apteki pozamykane.w okolicy i nie mam jak kupić testy ciazowego
 
Witajcie dziewczyny czytam wasze historie od roku gdy spadła na nas diagnoza ze tylko in vitro. Póki co mamy za sobą tylko inseminacje nie udaną. Chciałam.was się.poradzić. w dniu spodziewanej @zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreski i to wyraźne .swojego czasu jak robiłam takie.testy żeby wykryć owulacja nigdy takich nie było. A @jak nie było tak nie ma. Brzuch boli od czasu do czasu czasami mocno. Ale objawy @były jak by nasilone tzn rozdrażnienie ale do tej pory nie mam.plamienia które ten okres zapowiadały nawet tydzień przed a tu cisza. Myślicie czy ten test może wykryc ciaze ? Apteki pozamykane.w okolicy i nie mam jak kupić testy ciazowego
Link do: TEST OWULACYJNY wykrywa ciążę !!!!! - Forum dla kobiet
 
Witajcie dziewczyny czytam wasze historie od roku gdy spadła na nas diagnoza ze tylko in vitro. Póki co mamy za sobą tylko inseminacje nie udaną. Chciałam.was się.poradzić. w dniu spodziewanej @zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreski i to wyraźne .swojego czasu jak robiłam takie.testy żeby wykryć owulacja nigdy takich nie było. A @jak nie było tak nie ma. Brzuch boli od czasu do czasu czasami mocno. Ale objawy @były jak by nasilone tzn rozdrażnienie ale do tej pory nie mam.plamienia które ten okres zapowiadały nawet tydzień przed a tu cisza. Myślicie czy ten test może wykryc ciaze ? Apteki pozamykane.w okolicy i nie mam jak kupić testy ciazowego
Witaj. Milo, ze sie ujawnilas:)
Nie wiem, czy taki test pozytywny moze oznaczac ciaze. Moze po prostu masz pozna owulacje i dlatego nie masz jeszcze @. Po swietach mozesz kupic test lub isc na bete a teraz zostalo tylko czekac i nie wypatrywac @. Powodzenia:)
Napiszesz cos o sobie? co jest u was wskazaniem do ivf?
 
Witaj. Milo, ze sie ujawnilas:)
Nie wiem, czy taki test pozytywny moze oznaczac ciaze. Moze po prostu masz pozna owulacje i dlatego nie masz jeszcze @. Po swietach mozesz kupic test lub isc na bete a teraz zostalo tylko czekac i nie wypatrywac @. Powodzenia:)
Napiszesz cos o sobie? co jest u was wskazaniem do ivf?
Od zawsze mam cykle 28-29 dni i zawsze to plamnienie występowało . Mam dużo ć
Schorzeń endometrioza , Hashimoto Woźniaka jajowodi i nie klasyczna postać policystycznych jajników ze zwzgledu na tą regularnie cykle
 
Kochana jej mąż powiedział ze jest wszystko w porządku z dzieciaczkiem będą mieli chłopczyka a badania miała bo ze względu na wiek kazali zrobić a jakie nie dopytywalam mega się cieszę że jest w ciąży bo w rodzinie na święta będzie taki malutki i znowu te święta będą magiczne bo prezenty dla niego będą pod gwiazdką wszyscy będą sie cieszyć: ) tylko ze po prostu przykro że to nie ja jestem w tej swojej wymarzonej ciąży Ale wiem że i na mnie przyjdzie czas :) a jej życzę dużo zdrowia i aby wszystko dobrze do końca ciąŻy bylo :)
Oczywiscie ze na Ciebie przyjdzie raz. I fajnie bo kuzyn w podobnym wieku się szykuje a to oznacza czekanie z niecierpliwością na rodzinne spotkania dla dzieciaków.

A z tego co piszesz to dziewczyna miała amniopunkcję na pewno, w tym wieku na NFZ przsluguje ze względu na wiek oraz kiedy pappa podwyższone...a sam wiek bardzo pappa podwyższa. U niej wyjściowe ryzyko to jakieś 1:60 dla ZD a to co wyszło z badania z krwi albo podwyższa albo obniża te prognozy. Wiec... skoro zdecydowała się na nakuwanie brzuszka jest aktualnie przerażona, lezylykajac nospe żeby nie mieć skurczy i czeka na wyniki.
 
Ostatnia edycja:
No u mnie ostatnio ojciec cos palnął, ze jakis.gosciu od niego z.pracy 12lat staral.sie o dziecko i co roku jezdzil do Czestochowy i w koncu sobie wymodlil... ja wiem, ze modlitwa duzo pomaga w trudnych sytuacjach ale niestety po okresie, kiedy mialam nadzieje, ze Bog najpierw zyczyl mi skonczonych studiow, potem mieszkania i lepszej pracy, a potem dopiero dziecka, zaczelam sie powaznie zastanawiac, jaki On moze miec wzgledem mnie plan. I niestety jestem na Niego troche obrazona,.ze nie moge dostac jakichs jasnych instrukcji odnosnie tego kiedy w koncu dam.mezowi nasze dziecko :/
Ja jak nie wierzę nic a nic to kiedy ktoś mi wyskakuje z modlitwa, świętą Ritą itd. to osobiście czuje się... jak bym czegoś bardzo bardzo chciała czegoś dla mnie niedostępnego a ktoś by mi wyskoczył z tekstem „ nic się nie martw, napiszemy list do Mikołaja”. Wiem ze ludzie chcą być mili, ze sami w to wierzą...No wiec uśmiecham się, mówię dzięki bo wiara to delikatna sprawa, nie chce ich urazić. Ale w środku wszystko we mnie sie gotuje. Nie znoszę tego. Zwłaszcza ze jeśli ktoś zna mnie na tyle, ze wie za mamy problemy z płodnością to na 100% dobrze wie ze ani ja ani mąż nie wierzymy. A i tak ciagle ktoś mi wyskakuje z tymi modlitwami. To nie jest pocieszenie dla nas tylko dla nich. Osobiście już wolę te „błotne” rady :)
 
reklama
Do góry