reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A daj spokój, do mnie ostatnio taka zaprzyjaźniona klientka, babcia wnukom i generalnie cudna osoba wyskoczyła z tekstem o jakimś superbłocie w sanatorium. Bo zna kobietę co się 10 lat starała, wyjechała do błota i ma dziecko. I może bym się wybrała :)
Może to nie superbłota jej tam pomogły a bardziej czynnik ludzki. ;) przepraszam za złośliwość. :p
 
reklama
Chyba zacznę wieżyc w cuda albo los spłatał mi psikusa. W wigilijny poranek ujrzałam dwie kreski. Po nie udanym in vitro i kompletnym poddaniu się że więcej dzieci mieć nie będę. Chociaż mój mąż obstawia że test wadliwy i nie wierzy.
Szok:) ale taki pozytywny...wierzę w to ze test jest prawdziwy i jednak będziesz miała jeszcze dzieciątko:*
 
Szok:) ale taki pozytywny...wierzę w to ze test jest prawdziwy i jednak będziesz miała jeszcze dzieciątko:*
Ja za bardzo nie wiem czy wierzyć dwie krechy jak malowane ale po tylu latach nie zabezpiecza się? Ja mam jeden jajowod nie drożny a przez drugi tylko pod wielkim ciśnieniem coś przeszło. Może on się myli boję się cieszyć
 
Dziewczyny bylam wziasc lutke dopochwowe i z małą resztka tabletki z rana pojawiły się pojedyncze krople krwi i ciągnie mnie w prawej w pachwinie czy to możliwe że dzisiaj po ponad1,5 doby od transferu może być implantacja wczesnej blastocysty?
 
Moj przeszedl na zerowki do e-papierosa, ale i tak mi to smierdzi. Czasami czuje, ze te zapachy podrazniaja mi oskrzela. Gdyby sie udalo, juz mu zapowiedzialam, albo przestanie calkiem palic to badziewo albo wystawie mu walizki na ten czas poza dom :D
Felia pisałaś kiedyś o plamieniach między okresem, czy doszłaś jaka jest przyczyna, mam takie plamienia od dwoch lat i jakoś wciąż nie znam przyczyny, podobno mam nadżerkę ale lekarzy jakby to nie interesowało.
 
reklama
Ja jak nie wierzę nic a nic to kiedy ktoś mi wyskakuje z modlitwa, świętą Ritą itd. to osobiście czuje się... jak bym czegoś bardzo bardzo chciała czegoś dla mnie niedostępnego a ktoś by mi wyskoczył z tekstem „ nic się nie martw, napiszemy list do Mikołaja”. Wiem ze ludzie chcą być mili, ze sami w to wierzą...No wiec uśmiecham się, mówię dzięki bo wiara to delikatna sprawa, nie chce ich urazić. Ale w środku wszystko we mnie sie gotuje. Nie znoszę tego. Zwłaszcza ze jeśli ktoś zna mnie na tyle, ze wie za mamy problemy z płodnością to na 100% dobrze wie ze ani ja ani mąż nie wierzymy. A i tak ciagle ktoś mi wyskakuje z tymi modlitwami. To nie jest pocieszenie dla nas tylko dla nich. Osobiście już wolę te „błotne” rady :)
A mi modlitwa do Św Rity pomogła :-) każdy ma swoja wiarę i przekonania,ale jest w tym też jakąś prawda że ludzie gorliwie modląc się też osiągają swój sukces. In vitro to cud, polaczenie Siły Boga z umiejętnościami ludzkimi :-)
 
Do góry