reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkich serdecznie, jestem tutaj nowa od dluzszego czasu przegladam tylko fora internetowej w tej tematyce dosyc biernie.
Dzis postanowilam to zmienic poniewaz sama jestem po transferze, ktory odbyl sie w dniu dzisiejszym. Wiele musialam przejsc zapewne jak kazda z Was aby dojsc do dzisiejszego dnia.
Mysle, ze zadna kobieta ktora nie spotkala sie z tak problemem nie zrozumie co MY czujemy... Dziewczyny jesli sa tutaj jakies doswiadczone chcialabym Wam zadac jedno pytanie na poczatek:
Czy orientujecie sie jak to jest z ta no-spa czy innymi lekami rozkurczowymi po tranferze. Czy one na prawde pomagaja, czy moga zaszkodzic. Czuje sie troszke skolowana bo chyba za duzo sie naczytalam a chce jak najlepiej dla moich fasolek.
Serdecznie Was wszystkie sciskam i mocno trzymam kciuki za kazda z Nas.
Cześć fajnie,że się ujawniłaś. Ja no-spę brałam jak tylko poczułam jakieś kłucie lub ból, ponieważ przy poprzednich transferach zawsze miałam jeden moment takiego ostrego bólu i poźniej negatywne bety. Także ja na "zapas" nie brałam, ale jak tylko coś poczułam to łykałam. lepiej chyba wziąść nospę niż doprowadzić do ostrych skurczy, czy bóli brzucha.
 
reklama
No to po miesiącu mojej nieobecności melduję się hihi. Witam wszystkie nowe kobietki;) Przygotowanie do drugiego transferu trwa. Od poniedziałku zaczynam brac progynova mite, jutro zaczynam pracę po 2 miesiącach urlopu nareszcie :biggrin2: bo już nudno było. W styczniu mam wizytę i po ostatnim transferze zostało mi 6 opakowań progesteronu jak mi nie będzie potrzebny to z chęcią oddam. Ale to będę wiedziała dopiero 2.01.2018.
Super,że wracasz :-)
 
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedz;) na szczescie mialam.jeszcze w zapasie w domowej apteczce kilkanascie sztuk no spy forte takze dzis przyjelam jedna a od jutra zaczne po dwie. Co do relanium to nie mam pojecia, mnie Pani doktor powiedziala zd na stres moge pic Melise, caly czas staram sie zajac czyms mysli;) Choc ciezko jest tak usiedziec spokojnie i zajac sie czyms bo mnie maz to nawet nie za bardzo pozwala z lozka wstawac bez koniecznosci;) ale ja uwazam ze przesada tez nie jest wskazana;)

Mysle ,ze kazda z Was wie jaki to stres i mimowolnie nawet jesli probujemy go odpedzic to jest z nami. Ja Tym razem wierze ze bedzie dobrze, musi.
A możesz opowiedzieć Waszą historię? Dlaczego ivf i które podejście??
 
Oczekiwanie 2017:
Super! Gratuluje ! Az mi ciarki przeszly! I takie informacje uwielbiam czytac! To pokazuje tylko ze trzeba byc wytrwalym a kazda z nas bedzie miala dane To Upragnione Szczescie! Ja Ja mialam druga stymulacje ale pierwszy transfer, poniewaz przy pierwszej stymulacji niestety armia mojego meza nie dala rady;(
Natomiast przy drugiej stymulacji zastosowano metode ICSI i na 10 pobranych komorek 9 sie zachowalo! Plakalam jak dziecko jak uslyszlam ta wiadomosc! Dzis w sobie mam dwa z moich dziewieciu szczesc i wierze ze zostana ze mna.
Kazda z nas zasluguje na szczescie i rozumiem.jak nikt.inny ile.Nas to.kosztuje nerwow, stresu i wyrzeczen dlatego jeszcze raz gratuluje Ci a reszcie zycze kolejnych bijacych serduszek czego i Wy mi zyczcie!:)
Już doczytałam :-) To trzymamy kciuki za dwa serducha!
 
Oczekiwania2017: oczywiscie ze w nasteonej kolejnosci wroce po reszte mojej malej druzyny pilkaskiej:)))
walczaca o szczescie: dziekuje za porade, wczoraj czyli w pierwszy dzien w ktorym odbyl sie transfer wzielam 1 no spe, a od dzis zaczynam brac juz po jednej rano i wieczorem. Wole tak zapobiegawczo. Poprostu ciezko mi jest pewnie jak kazdej z nas to przechodzacej miec nerwy "na wodzy" i choc troche nie postresowac sie. Mimo wszystko to ciagle siedzi w naszych glowach, a nerwy trzeba teraz ograniczyc;)
 
@dżoasia - obyś usłyszała dziś same inspirujące informacje i podjęła decyzję co dalej. Potem oczywiście niech ta decyzja zaowocuje piękna ciąża.
Któraś miała mieć dziś wizytę chyba,ale nie pamiętam która z Was :(. Mimo wszystko - dobrych wiadomości :).
No i powtórka bety @zylwia u Ciebie więc pisz nam od razu jak pięknie wzrosła :)
Dołączam się do życzeń! @dżoasia wierzę w tą babkę, niech ma świetny pomysł na Ciebie!
 
reklama
Do góry