reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

sa badanie nieinwazyjne genetyczne z krwi , kosztuja niestety cos kolo 2500 , badania robione sa w stanach. podobna dokladnosc pod wzgledem genetyki jak biopsja z tego co wiem . Ja robilam amniopunkcje u dr. Roszkowskiego , ktory wg mojego gina jest jednym z naj;lepszych w polsce specow od amniop. Teraz nie bede robic ale pewnie sie zdecyduje na krew .
Te nadania nazywaja sie NIFTY, wlasnie o te chce poprosic. Ja nie mieszkam w PL i nie moge ich zrobic prywatnie. Te badanie wykrywa trisomie i masz racje, badanie daje prawie 100% pewnosc ale nie wykrywa wszystkich chorob genetycznych, ta chorobe, ktora mial moj synek mozna wykryc tylko poprzez inwazyjne badanie, moj synek nie mial trisomi, badanie nifty chce zrobic tylko dla wlasnego spokoju, zeby chociaz te choroby wykluczyc i w miare spokojnie przezyc ciaze.
 
reklama
Ja testowania się raczej nie boję, chociaż i tu może teraz być niemiłe zaskoczenie. Ale stres będzie do 20 tygodnia chyba... A do serduszka to w ogóle... Teraz nie doczekałam :(
A co jest u Was przyczyną? Masz jakieś dodatkowe "bajery"? embrioglue, ah, sterydy, heparynę? Badałaś coś od tamtej pory?
U mnie wyniki idealne, jak to mowi moj prof „macica idealna, zdrowa tylko włożyć i nosic”
przyczyna zrostowa, lewej strony nie mam po ciazy pozamacicznej bo miałam pęknięta i wylana z krwotokiem wewnetrznym, na prawej byla kolejna jajowod szyty i do niczego.
Wiec stad podejscie do IVF
Biore encortolon 2x1, duphaston 3x1, luteine 2x2, prolutex 1x1 no i od dzis clexane 1x1
 
U mnie wyniki idealne, jak to mowi moj prof „macica idealna, zdrowa tylko włożyć i nosic”
przyczyna zrostowa, lewej strony nie mam po ciazy pozamacicznej bo miałam pęknięta i wylana z krwotokiem wewnetrznym, na prawej byla kolejna jajowod szyty i do niczego.
Wiec stad podejscie do IVF
Biore encortolon 2x1, duphaston 3x1, luteine 2x2, prolutex 1x1 no i od dzis clexane 1x1
A ty dzisiaj miałaś transfer? Miałaś poprzednio clexane też?
 
reklama
A ty dzisiaj miałaś transfer? Miałaś poprzednio clexane też?
Transfer mialam 9.12
A clexane wczesniej nie miałam.
Dopiero przy tym transferze mi zapisał, jak to powiedział ze wzgledu na poprzednia przykra sytuacje ktora nas spotkala zeby w miare mozliwosci jej zapobiec chociaz tez nie ma gwarancji...
 
Do góry