reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane jestescie. Pozno mialam ta wizyte.
Mi bez kitu wrocila depresja i dzien byl okropny!!
Moja Perelka ma 6,8 mm i serduszko 121 min. Powiedziala ze jest ok chociaz moglo by bic ciut szybciej.
Ale od dzis mam postanowienie jak @oczekiwanie zero dolow! Juz wiem ze mijajace objawy nic nie znacza.
Jak sie nie da ide do psych.i niech powie czy sa bezpieczne leki w ciazy..chociaz pewnoe i tak bede sie ich bala brac.ehh jestem stara i glupia..
[emoji16]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Anett świetnie, jeszcze tylko zdjęcie chcemy!! :*
Może zapodawaj sobie jakąś relaksującą muzyczkę? Niech ci całymi dniami gra "gdzieś w tle", na pewno podświadomie pomoże. Jest tego pełno na YT. A może ten trenning autogenny? Próbowałaś? Ja jak mam zryty ciężki dzień w pracy to sobie od czasu do czasu zapodaję na wieczór przed spaniem i rano całkiem inaczej funkcjonuję :)
 
reklama
Anett świetnie, jeszcze tylko zdjęcie chcemy!! :*
Może zapodawaj sobie jakąś relaksującą muzyczkę? Niech ci całymi dniami gra "gdzieś w tle", na pewno podświadomie pomoże. Jest tego pełno na YT. A może ten trenning autogenny? Próbowałaś? Ja jak mam zryty ciężki dzień w pracy to sobie od czasu do czasu zapodaję na wieczór przed spaniem i rano całkiem inaczej funkcjonuję :)
Musze sprobowac
1513282657-35f71284226f9b0d-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane jestescie. Pozno mialam ta wizyte.
Mi bez kitu wrocila depresja i dzien byl okropny!!
Moja Perelka ma 6,8 mm i serduszko 121 min. Powiedziala ze jest ok chociaz moglo by bic ciut szybciej.
Ale od dzis mam postanowienie jak @oczekiwanie zero dolow! Juz wiem ze mijajace objawy nic nie znacza.
Jak sie nie da ide do psych.i niech powie czy sa bezpieczne leki w ciazy..chociaz pewnoe i tak bede sie ich bala brac.ehh jestem stara i glupia..
[emoji16]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Moim zdaniem wartości są ok :). Trzeba się teraz cieszyć i próbować wycisnąć z ciąży tyle radości ile się da.
 
W Poznaniu na Polnej.
A Ty gdzie?
I kiedy transfer? Bo wywnioskowałam ze skoro ten clexane maja Ci teraz dorzucic to ze jestes dopiero przed
Ja w Krakowie.
Aktualnie jutro mam wizytę u pani immunolog i zobaczę co powie. Jeśli potwierdzi wersję leczenia mojego gina to może w przyszłym cyklu będę mieć transfer, jeśli nie będzie żadnych przeszkód. Okres na dniach będzie, wizytę u gina mam na wtorek, chyba, że dorwę go jutro po wiz u tej immunolog, bo ponoć on też będzie w tym ośrodku przyjmował w tych godzinach :)
 
Ja w Krakowie.
Aktualnie jutro mam wizytę u pani immunolog i zobaczę co powie. Jeśli potwierdzi wersję leczenia mojego gina to może w przyszłym cyklu będę mieć transfer, jeśli nie będzie żadnych przeszkód. Okres na dniach będzie, wizytę u gina mam na wtorek, chyba, że dorwę go jutro po wiz u tej immunolog, bo ponoć on też będzie w tym ośrodku przyjmował w tych godzinach :)
Ile my musimy przejsc tego wszystkiego... tylko my potrafimy siebie tutaj zrozumiec.
To trzymam kciuki zeby transfer byl w tym przyszlym cyklu no i oczywiscie zeby byl udany :-)
 
reklama
Do góry