reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wieczórem dopiero niestety. Ale cudeńko dziś nabyłam!! Znalazłam w internetach książkę o immunologii pod redakcją jakiegoś gościa w której ona ma swoje rozdziały :D I przynajmniej wiem, że to co od niej mogę usłyszeć nie będzie naciąganiem na hajsy :) Trochę poczytałam, nie wszystko rozumiem bo to spora sztuka jest, ale ten rozdział, który mnie interesował najbardziej już przeczytany :D

Dobrze, że znalazłaś taką pozycję (książkowa :).
Fajnie wiedzieć, że idziesz do takiego autorytetu no i możesz ogólny zarys jej poglądów na temat poznać. Jestem bardzo ciekawa co Ci powie i mam nadzieję, że będzie to coś co naprawdę pomoże.
 
Przez ten czas miałam dużo przemyśleń. Cieszę się, że nikt prócz męża nie wiedział o ciąży. Nie wiem jakbym przeżyła, jakbym musiała mamę, czy babcię informować, że jednak nie będzie wnuka/prawnuka. Nie wiem też czy będę potrafiła cieszyć się teraz z pozytywnej bety. Raczej podejdę do tematu z wielkim dystansem. Jestem teraz mega wypalona, pozbawiona uczuć, wszystko jest mi obojętne. Nie chce mi się świąt ani zapachu choinki, nawet kupowanie prezentów nie daje radości. Wkroczyłam w jakiś okres buntu. Jakaś część we mnie umarła.

Kochana, myślę że te negatywne emocje są normalne po takim wydarzeniu. Czasami wypieramy je z siebie i wtedy dłużej wszystko przeżywamy. Może u Ciebie dzięki temu uda się szybciej przez to wszystko przejść. Część z nas straciło Maleństwa na podobnym etapie więc śmiało możesz pisać jeśli to miałoby Ci pomóc.
 
reklama
Do góry