reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przykre.... 4 glosy, ktore moglby tylu z nas ulatwic cala ta sytuacje.

No bylo nawet cos na Rynku, chyba zbierano podpisy. Po jednej stronie stali i zbierali glosy pro invitro a po drugiej stronie frakcja przeciwna. Tak pomyslalam przechodzac wtedy, oby te laski ktore tak glosno krzycza "nie" nigdy nie znalazaly sie w podobnej sytuacji, bo pewnie dopiero wtedy dotrze do nich... czym tak naprawde jest ten program.
 
Przykre.... 4 glosy, ktore moglby tylu z nas ulatwic cala ta sytuacje.

No bylo nawet cos na Rynku, chyba zbierano podpisy. Po jednej stronie stali i zbierali glosy pro invitro a po drugiej stronie frakcja przeciwna. Tak pomyslalam przechodzac wtedy, oby te laski ktore tak glosno krzycza "nie" nigdy nie znalazaly sie w podobnej sytuacji, bo pewnie dopiero wtedy dotrze do nich... czym tak naprawde jest ten program.
Dokladnie jak nam psychike wykancza to wszystko i nie pozwala normalnoe zyc.w sensie bezplodnosc..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miejmy nadzieje, ze wkoncu sie opamietaja i pozwola wszedzie na dofinansowanie.

Podziwiam was dziewczyny, ze nawet takie odleglosci dojezdzacie. Ja juz mialabym problemy z dojazdem do Katowic, bo to jednak wiaze sie z dodatkowymi kosztami za dojazd ale tez czasem, ktory trzeba w pracy jakos wygospodarowac, aby wrazie czego moc jezdzic i w tygodniu. Co dopiero do Warszawy lub Gdanska.

Chyba zaczne sie nad tym zastanawiac, gdybym musiala zmienic klinike. Dobranoc wam wszystkim :)
 
Miejmy nadzieje, ze wkoncu sie opamietaja i pozwola wszedzie na dofinansowanie.

Podziwiam was dziewczyny, ze nawet takie odleglosci dojezdzacie. Ja juz mialabym problemy z dojazdem do Katowic, bo to jednak wiaze sie z dodatkowymi kosztami za dojazd ale tez czasem, ktory trzeba w pracy jakos wygospodarowac, aby wrazie czego moc jezdzic i w tygodniu. Co dopiero do Warszawy lub Gdanska.

Chyba zaczne sie nad tym zastanawiac, gdybym musiala zmienic klinike. Dobranoc wam wszystkim :)
A gdzie leczysz sie w Katowicach?
 
Nawet Nie wiem co mam napisac.. myślami i tak wszystkie tu jesteśmy z Tobą:* ściskam Cię mocno:*
Przez ten czas miałam dużo przemyśleń. Cieszę się, że nikt prócz męża nie wiedział o ciąży. Nie wiem jakbym przeżyła, jakbym musiała mamę, czy babcię informować, że jednak nie będzie wnuka/prawnuka. Nie wiem też czy będę potrafiła cieszyć się teraz z pozytywnej bety. Raczej podejdę do tematu z wielkim dystansem. Jestem teraz mega wypalona, pozbawiona uczuć, wszystko jest mi obojętne. Nie chce mi się świąt ani zapachu choinki, nawet kupowanie prezentów nie daje radości. Wkroczyłam w jakiś okres buntu. Jakaś część we mnie umarła.
 
Przykre.... 4 glosy, ktore moglby tylu z nas ulatwic cala ta sytuacje.

No bylo nawet cos na Rynku, chyba zbierano podpisy. Po jednej stronie stali i zbierali glosy pro invitro a po drugiej stronie frakcja przeciwna. Tak pomyslalam przechodzac wtedy, oby te laski ktore tak glosno krzycza "nie" nigdy nie znalazaly sie w podobnej sytuacji, bo pewnie dopiero wtedy dotrze do nich... czym tak naprawde jest ten program.
oj tak .. jak słysze innych ze nie bo komorki i trele morele to chyba bym pobiła... wkurzyłam sie kiedy zabrali dotacje na in vitro teraz wiele kobiet przez to cierpi w tym my wszystkie...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry