reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam 27 lat. I starszego od siebie meza o 7 lat. W 2013 roku zaszlam w ciążę ( nie da się ukryc ze to wpadka) ale ja od dawna marzylam o dziecku i szybko się w tym odnalezlismy. Synek urodził się w 2014. Po roku zapragnelismy powiekszyc rodzinne planowo ale trafilam do szpitala z powodu anemi -bylam w stanie krytycznym. Po pol roku zaczęliśmy starania najpierw powoli ( wakacje 2016) a od pazdziernika pelna para czekalam na dwie kreski. Ale nic. Mój maz w między czasie ćwiczył brał przedtreningowki. Ja zaraz po anemi zrobilam badania w tym cytologie ale wynikow nie odebralam. W styczniu tego roku. Zaczelam sue doszukiwac przyczyn braku ciąży. A maz jak sie dowiedzialam pozniej zaczal bran testosteron bo liczył ze to pomoże. Nakrylam go i przestal. W marcu po roku odebralam cytologie i bylo zle. Dowiedzialam się ze to Polip usunięto mi go w Czerwcu. I miało być bajkowo. Raz bralam clo aby nam pomoc. I dalej nic. We wrześniu lekarz zasugerowal badanie nasienia. I tu trafiliśmy:( ;(

Witaj Nicola.
I co Wam wyszło w tym nasieniu?
 
Prolaktyny nie robilam bo. Gdy maz zrobil badanie wyszla azospermia. Czyli zero plemnikow. Fostal zastrzyki z hcg i powtorzyl badanie. I niestety jest bardzo mało plemnikow. Nadodatek polowa lub wiecej nieruchliwych. Bylismy u gina wczoraj i kazal.czekac ze do 3 miesiecy zrobic ponownie i jesli nie bedzie duzo lepiej lib gorzej to tylko in vitro
 
Prolaktyny nie robilam bo. Gdy maz zrobil badanie wyszla azospermia. Czyli zero plemnikow. Fostal zastrzyki z hcg i powtorzyl badanie. I niestety jest bardzo mało plemnikow. Nadodatek polowa lub wiecej nieruchliwych. Bylismy u gina wczoraj i kazal.czekac ze do 3 miesiecy zrobic ponownie i jesli nie bedzie duzo lepiej lib gorzej to tylko in vitro
Kup mi dobre witaminki. Profertil np. I niech się faszeruje nimi. Nawet jak wyjdzie in vitro to im lepsze nasienie tym większe szanse na powodzenie.
 
Prolaktyny nie robilam bo. Gdy maz zrobil badanie wyszla azospermia. Czyli zero plemnikow. Fostal zastrzyki z hcg i powtorzyl badanie. I niestety jest bardzo mało plemnikow. Nadodatek polowa lub wiecej nieruchliwych. Bylismy u gina wczoraj i kazal.czekac ze do 3 miesiecy zrobic ponownie i jesli nie bedzie duzo lepiej lib gorzej to tylko in vitro
Kochana a czy w okresie 3 miesiecy od badania bral jakies leki na przeziebienie, antybiotyki? Bierze jakies suplementy typu fertilman albo profertil? Myślę ze tu bedzie potrzebna wizyta u urologa a jeszcze najlepiej zajmujacego sie leczeniem nieplodnosci
 
Prolaktyny nie robilam bo. Gdy maz zrobil badanie wyszla azospermia. Czyli zero plemnikow. Fostal zastrzyki z hcg i powtorzyl badanie. I niestety jest bardzo mało plemnikow. Nadodatek polowa lub wiecej nieruchliwych. Bylismy u gina wczoraj i kazal.czekac ze do 3 miesiecy zrobic ponownie i jesli nie bedzie duzo lepiej lib gorzej to tylko in vitro
Wiem,że teraz to dla Ciebie trudne, ale musicie oswoić się z tą myślą i walczyć. Macie już jedno dziecko także sądzę,że też będzie Wam trochę łatwiej. Wyniki męża mogą się poprawić po suplementach także trzeba na to liczyć!
 
Pytalismy gina o witaminy powiedzial ze to naciaganie kasy. Ale oczywiście będzie bral tylko co o tym fertilmen czytalam i kupimy. Napisze jeszcze ze to pierwsze badanie bylo w pazdzierniku i wszystko bylo 0. Po leczeniu podskoczylo ale nie wiele. Bo jak norma jest od 15 milionow to maz mial 0.49 wiec nie wiele. Ale faktycznie w miedzy czasie dwa razy chorował. I byl raz na antybiotyku. Raz na lekach. Szukamy androloga.
 
Pytalismy gina o witaminy powiedzial ze to naciaganie kasy. Ale oczywiście będzie bral tylko co o tym fertilmen czytalam i kupimy. Napisze jeszcze ze to pierwsze badanie bylo w pazdzierniku i wszystko bylo 0. Po leczeniu podskoczylo ale nie wiele. Bo jak norma jest od 15 milionow to maz mial 0.49 wiec nie wiele. Ale faktycznie w miedzy czasie dwa razy chorował. I byl raz na antybiotyku. Raz na lekach. Szukamy androloga.
A skąd jesteś??
W Warszawie polecam dr Wolskiego, w Novum.
 
reklama
Do góry