reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś w 37+5 tc zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....
O rany! Gratulacje! ! Cudowne wieści [emoji173] dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do domu.

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Dziewczyny dziś w 37+5 tc zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....
Super kochana. Cieszymy sie bardzo
 
Kochana, musimy jedna druga wspierać. Rozmawiałam z moją mamą, w żadnej z dwóch ciąż nie miała objawów. Odrobinę piersi czuła, ale nie codziennie i nie cały czas. Żadnych mdłości, wrażliwości na zapachy, nic. Pocieszam się, że może ja mam tak samo...
Część dziewczyn też tu pisało, że typowych objawów nie ma a ciążę rozwijają się prawidłowo. I tak mamy myśleć :)
Ja też mdłości nie mam ale tak samo wmawia sobie ze mama moja nie miała to i pewnie dlatego ja nie mam. Z jednej strony brakuje nam ich bo to by jeszcze bardziej utwierdzalo w tym że jest wszystko ok ale z drugiej strony dobrze że ich nie ma bo to nic przyjemnego [emoji4] Za to jestem senna, prawie cały czas jest mi zimno i piersi są większe i wrażliwe [emoji4]
 
Zbadano zbadano tylko tego się nie podaje ze względu na sprawy etyczne. Prawdopodobnie twój lekarz nawet nie wie ale ten kto robił badanie wie jak najbardziej. Wynikiem jest wykres dla każdego chromosomu, chromosomy x i y są na końcu i u mnie np. w wyniku dla lekarza widziałam ze te dwa ostatnie wykadrowali żeby utajnić :) ale jak by to była kwestia medyczna ze potrzeba by było wiedziec np ze względu na jakąś chorobę genetyczna sprzężona z płcią która występuje w rodzinie to by powiedzieli.
To wiem że to wiedza ale cóż. mi to bez różnicy byle się udało.
 
Dziewczyny dziś w 37+5 tc zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ gratuluje!!! Aż łzy mi poleciały. Piękne nowiny wracajcie szybciutko do domu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry