reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Maryanka byłaś w ciąży więc kolejna to kwestia czasu no i ....pieniędzy. D
Kochane z jednej strony człowiek sie usmiecha do samego siebie,bo jest mnóstwo informacji ze sie udało,ze ciąże prawidlowo sie rozwijają,zwlaszcza kiedy samemu jest sie tym szczesliwcem prawda! Z drugiej zas strony serce pęka z bólu gdy widzimy posty,ze beta negatywna lub ze z kropkiem cos nie tak. Najwazniejsze jednak ze jestesmu tutaj razem i wspieramy sie nawzajem. Kiedy jest dobrze to cieszymy sie cyims szczęściem,\le kiedy jest zle to mozemy rowniez liczyc na siebie. Na wsparcie i porady w kazdej kwesti. Ogolnie chce powiedzieć,ze dobrze ze jest to forum. Ciesze sie ze mam Was kochane no i Wy sie cieszcie ze macie mnie hahaha:)
Nic dodać nic ująć:-) :) dobrze że jesteście i że mimo tego nieszczęścia jakie nas spotkało jest na tym forum tyle serdeczności ( jeszcze raz przrpraszam za te moje niekontrolowane przyciskanie komentarzy-staram się jak mogę żeby już nic nie przyciskać annemarie buziaki;)
 
No dwa dwa i dlatego teraz sie okaze na usg jak sie sprawy maja
Nooo super :) mówię do męża że my taka malutka mamy A tu koleżanka taka duża A on no pewnie bliźniaki zapoda:D hihi icja wtedy faktycznie miałaś podane 2 :)) życzę Ci tych dwóch słodkich dupeczek:) progesteron badalas? Lekarz Ci coś pisał?:)
 
Nooo super :) mówię do męża że my taka malutka mamy A tu koleżanka taka duża A on no pewnie bliźniaki zapoda:D hihi icja wtedy faktycznie miałaś podane 2 :)) życzę Ci tych dwóch słodkich dupeczek:) progesteron badalas? Lekarz Ci coś pisał?:)
narazie nie kazal badac pisalam dzisiaj do niego czekam na dalsze instrukcje
 
reklama
Do góry