reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny chce tylko się z Wami podzielić myślami i uciekam spać bo idę na nocke. Później będę nadrabiać wpisy

Wychodzi na to, że nawet wielki wyglądający skrzep i świeża krew nie oznacza poronienia. Wróciłam od lekarza. Dzieci rosną jak na drożdżach( 5 dni temu wskazywaly 6t5dc a dzisiaj 8 tc) , i ciąża jest wzorowa. Nie ma miesniakow czy krwiakow. Lekarz nie wie co to było. A to moje maluchy, jeden się nam chowal.

1513003109-77c0d985ad864c28-aaaaaa.jpeg
1513003117-33046804becbc673-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom


Wspaniale, dalszej spokojnej ciąży życzę :)
 
Beta 59.30........o boze...
Progesteron 14.1 ..chyba maly?

Gratulacje Kochana z całego serca :). Co do progesteronu to różne są opinie, zależy od jednostki w której jest podany, wydziela się skokowo, itp. Z tym, że Ty jesteś na naturalnym więc skontaktuj sie lepiej z dr dla pewności.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny chce tylko się z Wami podzielić myślami i uciekam spać bo idę na nocke. Później będę nadrabiać wpisy

Wychodzi na to, że nawet wielki wyglądający skrzep i świeża krew nie oznacza poronienia. Wróciłam od lekarza. Dzieci rosną jak na drożdżach( 5 dni temu wskazywaly 6t5dc a dzisiaj 8 tc) , i ciąża jest wzorowa. Nie ma miesniakow czy krwiakow. Lekarz nie wie co to było. A to moje maluchy, jeden się nam chowal.

1513003109-77c0d985ad864c28-aaaaaa.jpeg
1513003117-33046804becbc673-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
A Ty mozesz wogole pracowac na nocki. Mi lekarz powiedział ze nie mozna pracowac w ciazy w nocy....
 
Te komórki oddalabym do dawstwa. Trochę boję się od Nowa stymulacji i punkcji, ostatnio miałam hiperstymulacje po ścianach chodziłam ponad 2 tygodnie. A ból po punkcji przez 5 dni powodował ciągły płacz i brak sił wstać do łazienki...chyba że może na mniejszych dawkach leków by się udało bez hiperstymulacji. Więcej niż 12 komórek i tak pewnie nie dadzą mi zapłodnić.
Marg ja nie mam osobiście doświadczenia z mrożonymi komórki, ale jestem świeżo po rozmowie z lekarzem (również u niego się leczysz;)) I embriologiem, którzy stwierdzili że obecnie jest inna metoda mrożenia- bardziej skuteczna, więc po co po raz kolejny przechodzić przez stymulacje? 12 komórek to dużo i wierzę że kilka z nich da piękne zarodki. A czy u Was jest problem męski?. Jak tak to już męża suplementuj witaminami ;)
 
reklama
Do góry