reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
siada czasami nam wszystkim.... bo ciezkie to wszystko psychiczne.... ale jak se pomyslisz ze to walka o dzidzie to sie od razu lepiej robi.
moja rada to taka, zeby sie nie nastawiac ze musi sie udac. ja tak zrobilam za 1szym razem i bardzo to przezylam. bylam za pewna ze sie uda. teraz to wiem i zmienilam podejscie i jest mi latwiej. czekam teraz przez te 14 dni ale w miare spokojnie. trzeba sie uczyc pokory.... ciaza z ivf jest jak ciaza naturalna - w obu sa duze szanse powodzenia jak i porazki. embrionki czasem chca zostac a czasem nie.... wiec noe mysl ze sie musi udac, staraj sie spokojnie podejsc do tego, ze to proba po prostu i z pokora trzeba przyjac koncowy wynik procesu

oczywiscie zycze nam wszytskim zeby sie nam udalo, ale trzeba sie nie nastawiac za bardzo... bo za bardzo chciec to sie blokowac, a blokada psychiczna tylko pogarsza sprawe
 
nie nastawiam się, że się uda, ale to czekanie jest straszne, chciałbym już być po transferze i najlepiej po tych strasznych 14 dniach i żebym już wiedziała ....... wrrrrrrr
 
czesc wam!!!!
co tu taka cisza?
lolitka jak ty sie czujesz,mam nadzieje ze wszystko w porzadku. u mnie narazie spokoj czekam do 17.05.
dzisiaj bylam na kontroli mojej tarczycy wszystko jest ok.za tydzien jeszcze zobacze co tam jest we krwi,dzisiaj mi pobrali ale mysle ze bedzie w porzadku.
jak pamietam to pisalas ze jak sie zaczyna to wyciszanie to mam chlac ta wode juz,czy cos mi sie pokickalo.a bylam tez w mojej aptece pytalam o te wszystkie leki ze moze gdzies taniej sa ale dupa wszedzie maja jednakowe wysokie ceny.nawet ta babka z apteki tez jest w tym samym centum co ja i podchodzi tez do ivf.to tyle narazie.

matylda1980
07.05 zaczelas stymulacje tzn.co za leki teraz bierzerz?i jak na nie reaguje twoj organizm?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
chanelini
ja sie czuje bardzo normalnie. nic mi nie jest zupelnie oprocz typowych dla stymulacji objawow czyli: cycki wieksze, rzygac sie chce (bo jak sie lutke bierze to taki efekt), z deka zmeczona jestem ale nie bardzo....

i to na tyle:)

a Ty pij wode od wyciszania az do testu ciazowego....
 
lolitka
dzieki za szybka odpowiedz i ciesze sie ze w miare dobrze sie czujesz.
jak to dobrze ze zyje w dobie internetu,i prawda jest taka ze tu na forum wiecej rzeczy sie dowiedzialam od ciebie niz od swojego lekarza.dzieki ze jestes.
 
reklama
Beta powtarzałaś hcg? Jaki wynik?
Kwiat lotosu dzięki za podpowiedź. Nie jestem na Atremidowym wątku ale poczytałam sobie trochę.
 
Do góry