reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
lolitka kciuki zaciśnięte. A swoją drogą, to się zastanawiam czy przpadkiem nie knocą Ci czegoś w trakcie stymulacji :sorry2:
Polet witaj :-)
Beta proszę, przypomnij mi, bo mi się zapomniało, jakie masz AMH i FSH?Ja czekam na poniedziałkową wizytę i trochę się denerwuję :baffled:
 
Kahaa
beta na 21 maja

Matylda
powodem przerywania protokolow jest zwykle albo slaba odpowiedz na stymulke (pecherze nie chca rosnac), albo zbyt duze ryzyko przestymulowania i hiper
 
lolitka kciuki zaciśnięte. A swoją drogą, to się zastanawiam czy przpadkiem nie knocą Ci czegoś w trakcie stymulacji :sorry2:
Polet witaj :-)
Beta proszę, przypomnij mi, bo mi się zapomniało, jakie masz AMH i FSH?Ja czekam na poniedziałkową wizytę i trochę się denerwuję :baffled:

Hej,

melduję się znów z bólami brzucha... no teraz to juz musi być@...
AMH mam =1.0 (co brytyjskie normy jeszcze uznają, polskie juz nie)
FSH miałam chyba 10z czymś w 2dc, potem spadło do chyba 6z czymś po przecinku. Ale dr sie wcale nie ucieszyła, bo 10 była jak nie miałam torbielek więc nie była sztucznie zawyżona. Dr twierdzi ze jak mi juz raz skoczylo to niedobrze :(

A ty jutro wizyta? powodzenia!!!

dzieki dziewczyny... co ma byc to bedzie. nie rozpaczam bo co mam rozpaczac... na dwoje babka wrozyla - uda sie badz nie uda
zarodek nie jest najgorszy... tzn troche powyzej sredniej.

Jak tam się dziś czujesz?
rozbawiło mnie twoje "na dwoje babka wróżyła" :) Bo ja tu ciągle monologi mężusiowi strzelam, i generalnie gadam godzinę a potem podaję 2 mozliwe rozwiazania: sie uda lub nie :) I tak dzień w dzień te same scenariusze z tym samym podwójnym zakończeniem stwarzam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie Kochane,

Alem się pochorowała...nie dość że ta eozynofilia to jeszcze nerki siadły i doszło przeziębienie. Trzeba się kurować...
Lolitka trzymam kciuki bardzo mocno. Wysyłam pozytywną energię!!!
Kto teraz następny transferuje??? Zresztą za Was wszyskie trzymam kciuki!!! Czas na kolejne 2 kreseczki!!!
U nas wizyta 20-go...co na niej będzie...nie wiem, ale na pewno od wizyty w ciągu 3-ch miesięcy się wszysko wydarzy. No chyba, że zdrowie podupadnie...ech

A i mam do Was pytanie, czy któraś z Was korzysta/korzystała z chlorofilu? Ponoć ogólnie pomaga w zdrowiu, więc chyba nie zaszkodzi spróbować.

Do dziewczyn czekających na IVF w UK parę info:
1. Ogólnie na temat IVF w UK, refundacje:
http://www.hfea.gov.uk/fertility-treatment-cost-nhs.html
2. Bardziej szczegółowe wyszukiwanie po wprowadzeniue kodu pocztowego w okienko 'choose a clinic' , a następnie wybór kliniki, gdzie są podane szczegółowe statystyki wybranej kliniki:
http://www.hfea.gov.uk/index.html
3. Ile cykli nam przysługuje na stronie poniżej. Mogło ulec zmianie bo info trochę po dacie:
http://www.guardian.co.uk/news/datablog/2009/aug/06/fertility-problems-nhs

Ściskam Was wszyskie jak zawsze mocno!!! Bądźcie dzielne!!!

 
cześć dziewczyny

chwilę mnie nie było a wy tak żeście się rozpisały.....czytam i czytam

Lolitka, bardzo dziękuję za odpowiedź i trzymam za ciebie kciuki, trzeba być dobrej myśli...

powiem wam dziewczyny, że jak czytam że którejś z Was się nie udało, to popadam w takiego dołka że nie mogę sie pozbierać i oczywiście myślę że u mnie będzie tak samo, że albo mi jajorki wcale nie urosną.....albo......normalnie jakaś schiza...pomocy.....


dziewczyny a przy tej stymulce, to w którym dniu zaczęło was coś boleć, działo wam się coś.....?
 
reklama
czasem boli, czasem nie.... czego sie raczej na bank mozesz spodziewac to po paru dniach zaczniesz powoli czuc jak ci sie brzunio powieksza. niewiele, ale poczujesz
czasem jajorki bola, czasem nic

i nie schizuj, bo nie ma czego. mloda zdrowa z ciebie jagienka i jaja wychodujesz jak sie patrzy
 
Do góry