reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam endometrioze maz ma slabe wyniki mielismy 2 inseminacje nie udane a teraz jestem po 1 in vitro podano mi 2 zarodki 5dniowe 8dni po transferze zrobilam bete 1ml zrobie jeszcze w poniedzialek dla pewnosci.. Co o tym myslicie i lecze sie u dr Janeczko
Kochana nie bede cie oszukiwac, nie wyglada to dobrze., przykro mi :( ale oczywiscie powtorzyc trzeba i lekow na razie nie odstawiac. Trzymaj sie.
A ty z Krakowa jestes?:)
 
reklama
To moze - gdybys sie nudziła - wpadnij do nas? Bardzo daleko masz do kliniki? Mogłybyśmy sie umówić np po wizycie walczącej i wypić sok w tej ichniejszej kawiarence [emoji16] Ja po wizycie to juz mam nadzieje nie bede sie spieszyć [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zobacze jak bede sie czula bo jade tam tak godzine, poltorej..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na pewno będę pobierała krew dwie godziny przed wizytą i wtedy nie wiem czy będzie ze mna m czekał to bliżej wizyty jeszcze ustalimy :-)
A spotkanie można zorganizować w warszawie nawet bez wizyt u lekarza :-)
Ja jestem za. Tylko może w czasie trochę spokojniejszym niż grudzień :-)
No wlasnie o tym samym pomyslalysmy. Moze byc styczen[emoji16] ktora chetna??

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem, jestem staram sie Was czytac na bieżąco, choć z czasem ciężko :) Ogolnie czuje sie dobrze, często mam zawroty głowy, wyczulony węch i szybko się męcze [emoji14] Wizyta o 9 45 :) Badalam betę wczoraj miałam wynik 26219 wiec przyrost jest ok :) Strach niestety jest, bo jutro wyjatkowy dzień :) Mam nadzieje, że będzie szczesliwy..
Wszysrko bedzie super. Daj znak po

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry