reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak, poczekaj na USG, może jest tak jak dziewczyny pisały - od tego co został beta rosnie a od tego co stracilas spada i stąd beta nie jest miarodajna... Mam nadzieję, że jakoś wszystko się unormuje.

Chyba w to nie wierze choc chcialabym bo wczoraj byla prawie 10000 a dzisiaj niecale 2000 to za duzy spadek i za niska beta, mam nadzieje ze moje bole podbrzusza dzisiaj z nocy to bylo to i ze nie bede musiala brac nic na oczyszczenie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wiadomo każdy podchodzi do tego po swojemu :) 3 mam kciuki żeby Ci się powiodło!! :)
I mam nadzieję też że ten mój 3dniowy jest na tyle silny że zostanie ze mną na 9 miesięcy:)
Rowniez trzymam i na pewno sobie poradzi :) Kazda z dziewczyn jak tutaj oglasza pozytywny wynik to po prostu serce sie raduje, lzy leca i daje to nadzieje ze teraz moze ja lub na pewno nast. razem .... lub nast .... :)
 
Cześć dziewczyny jestem 8dpt, moja Doktor kazała mi zrobić dzisiaj badanie krwi na wysokość proegesteronu i wynik mam 15,77 ona twierdzi że jest dobry a ja w to wątpię i sądzę, że transfer się znowu nie udał. Ostatnio po pierwszym transferze miałam wynik coś w granicach 14. Czy Wy też badałyście poziom progesteronu w 8 dpt? Ja już dzisiaj jestem załamana a beta dopiero w poniedziałek ehh... :(
nie wiem czy jestes po crio transferze i na jakim ew cyklu . Jedynie co ja mialam ostatnio po transferze swierzego zarodka to przy prog. 21,7 w 3 dniu po transferze lekarka zalecila mi dodac dufaston 3x1 do luteiny 200mg 3x1 i 1 raz prolutex dotychczasowych . Jest to chyba w granicach normy ale wszystko zalezy jaki cykl i czy po punkcji . tylko tyle moge pomoc .
 
Dzwonili z kliniki. dwa zarodki ktore zostawili do stadium blastocysty niestety oba sie zatrzymały... takze ich juz nie zamroza. Wiec kończę procedure z jednym zarodkiem 2dniowym w brzuchu i dwoma 3dniowymi zamrozonymi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kciuki za tego w brzuchu najmocniejsze!! No i za rodzeństwo na zimowisku:-)
 
Chyba niezawsze. Po transferze byl dobry ale dwa lata temu w 6 tyg ciazy nie byl[emoji58] wykoncze sie dzis chyba nerwowo

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
W takim razie jednoznacznie znowu nie można stwierdzić czy te objawy są dobre,czy nie. Ja wierzę że teraz świadczą o powodzeniu :-) i Maleństwo sie zadamawia
 
nie wiem czy jestes po crio transferze i na jakim ew cyklu . Jedynie co ja mialam ostatnio po transferze swierzego zarodka to przy prog. 21,7 w 3 dniu po transferze lekarka zalecila mi dodac dufaston 3x1 do luteiny 200mg 3x1 i 1 raz prolutex dotychczasowych . Jest to chyba w granicach normy ale wszystko zalezy jaki cykl i czy po punkcji . tylko tyle moge pomoc .
Jestem na sztucznym cyklu mrożonego trzydniowego zarodka.
 
Dzwonili z kliniki. dwa zarodki ktore zostawili do stadium blastocysty niestety oba sie zatrzymały... takze ich juz nie zamroza. Wiec kończę procedure z jednym zarodkiem 2dniowym w brzuchu i dwoma 3dniowymi zamrozonymi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z ostatniej stymulacji zabrałam 2 dwudniowe... nic wiecej nie mamy. 4 pozostałe przestały się dzielić.
Głowa do góry [emoji6][emoji173]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry