reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, dziś podjęliśmy z mężem decyzję ze nasza przygoda z ivf nie kończy się . We wrześniu podejdziemy do kolejnego transferu, tym razem jednego zarodka [emoji6]. W związku z powyższym nie opuszczam forum i w miarę możliwości, czyt. czasu będę do Was zaglądała [emoji4][emoji4][emoji4]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Wow super kochana ale czy to nie za wczesnie po cc?
 
mąż zabił mnie za to od rana.Jak był z pieskiem nad ranem to wyczytał na necie,ze usg w ciazy robi sie tylko 3 razy??????? czyli,ze co? jak pójdę do mojego ginekologa to już w sobote usg mi nie zrobi??? chyba troche bez sensu...... Ale moze Wy kochane,bardziej doświadczone podpowiecie jak to jest z tym usg??
Hehe,ja kocha na usg jezdze co tydzien bo takie mam zalecenia do 12 tygodnia.
 
Wczoraj nie mogłam usnąć przez ten kręgosłup ale byłam zła bo ja bardzo lubię spać:D A wam jak się kochane spało?:D
Słuchajcie.. ja przyjmuje crinone ( progesteron dopochwowo) no i dziś rano w sumie to wczoraj chyba też tak miałam rano takie grudki dość spore no i do tego no mokrą wkładkę...oczywiscie w nocy kilka razy wstaławalam siku ale dopiero teraz takie coś mam.. niemożliwe żeby dopiero po całej nocy wypływal nie? A biorę bo już prawie tydzień;)
Kochana zalecam bete jutro albo w pt:p
 
reklama
Do góry