reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
zjem sniadanko,nakarmie lekami kropka i ide do łóżeczka:) mężuś kupił mi krzyżówki,pomarańcze i też kaze mi lezec:) nie lubie tak lezec,ale dla kropusia wszystko
A ja juz sie nie moge doczekac kiedy bede sie tak byczyc:) krzyzowki, pomarancze sa super! Do tego tv, ksiazka, cieply koc, no zyc nie umierac;)
 
Czy ktoras poleci lekarza i klinike w Poznaniu??

☆ Walczyć o marzenia ☆
Chyba nikt jak dobrze kojarze nie leczy sie w Poznaniu. A z opini z innego forum odradzam cala klinike Medart jak dobrze kojarze. Dziewczyny z Poznania uderzaja do innych miast. Ale wiadomo jak to jest chwali ten ktoremu sie udaje takze ciezko cokolwiek doradzic.
 
hej Kochana u mnie to tak zaczęłam robić choinki z plastikowych widelcow zajmuje mi zrobienie jednej z 4h potem schnie i na drugi dzień ja ozdabiam i wystawialam na sprzedaż zobacZymy może coś na tym zarobie a jak nie to będę miała dla siebie i dla teściowej i mamuś mojej dam na święta; ) a pozatym boli mnie jeszcze jajnik tak naprawdę to on mnie napierdala a nie boli w sobotę mam wizytę jutro mam dzwonić jak sie czuje a ten jajnik to jak za duzo nachodze się albo nadzwigam to daje o sobie duży znak dzisiaj boli bo byłam na zakupach z siostrą cioteczna a ze ona w ciąży więc ja zakupy nosiłam i chrzesniaczke do wózka sklepowego wkladalam nie mówiłam ze mam problemu bo nie chce aby ktos wiedział
kochana daj jakiegos linka bo nie moge znalesc na fb
 
reklama
Wczoraj nie mogłam usnąć przez ten kręgosłup ale byłam zła bo ja bardzo lubię spać:D A wam jak się kochane spało?:D
Słuchajcie.. ja przyjmuje crinone ( progesteron dopochwowo) no i dziś rano w sumie to wczoraj chyba też tak miałam rano takie grudki dość spore no i do tego no mokrą wkładkę...oczywiscie w nocy kilka razy wstaławalam siku ale dopiero teraz takie coś mam.. niemożliwe żeby dopiero po całej nocy wypływal nie? A biorę bo już prawie tydzień;)
 
Do góry