reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane czy ze wzgledu na to ze na aplikatorze luteiny pojawila sie krew powinnam odpuscic wieczorny spacerek? Codziennie staram sie spacerowac po 1 godz czasem 1,5godz wieczorkiem. Nie wiem czy spacer bedzie dobry czy lepiej lezec plackiem.....
Ja bardzo dużo lezalam po transferze... i wydaje mi się ze to jest lepsze niż godzina chodzenia tym bardziej ze miałaś to plamienie dzisiaj
 
reklama
Ja to wszyatko robilam na wlasna reke po poronienie, a nawet jeszcze w trakcie... tylko pai1 nie mam, ale mam V-leiden i ga22001 czy jakos tak, pbie ujemne wiec nawet pasnik stwierdzil ze wiecej nie trzeba.
aha... Bo mi właśnie wszystko wyszło ujemne oprócz MTHFR i Pai 1...
Ale i tak powinni Ci dać heparynę na to mthfr.
 
reklama
Do Paśnika jeszcze nie mam wyników badań. Jutro idę do gin bo chcemy jeszcze w grudniu podejść do kolejnego transferu. Tylko nie wiem czy mam już odstawić leki czy czekać do jutrzejszej wizyty.
Jak przez weekend mialas plamienia to moze powtorz bete jeszcze...? Sama nie wiem, moze do jutra jeszcze bierz...
 
Do góry