reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moze uwierzysz, ze jestes w ciazy jak odbierzesz wyniki :) Ja nie chcialam wcale lekow ale profesor kazal brac tak na wszelki wypadek 3x1 crinone i tak biore od dnia transferu. To po konsultacji daj znac do kiedy masz brac progesteron, bo jestem ciekawa jak to bedzie u Ciebie ;)
Ok ok jak tylko beta potwierdzi weekendowe sikańce:-D
 
reklama
To masz cuezki orzech do zgryzienia.a czytalas opinie o tej babce przez niego polecanej? Ja kiedys trafilam ns forum gdzie dziewczyny pisaly ze Przybycien zaleca szczepienia. A swoja droga ciekawe czy jest szansa otrzymac recepte na te twoje immunoglobiny? Może doc. P by ci taka recepte dal i kwota bylaby duzo nizsza
Bede pisac do Pasnika jesli nie zdecyduje sie isc do tej babki. Opinie poczytam pozniej bo dopiero wrocilam i glodna jestem;) moze ona wystawi, no zobacze... tylko ze w sumie z recepty tak czy siak nici bo to cholerstwo jest samo w sobie drogie a za podanie tylko 200zl biora.
Oni w tej klinice to kazdy w swoja strone dzialaja... przybycien szczepi, mirek nie, przybycien accofil podaje tylko podskornie, bo po podaniu domacicznym wg niego jest 0 szans na ciaze, mirek pierwsza dawke daje domacicznie, kubus w ogole accofilu nie przepisuje... ocipiec idzie ;)
Jak teraz nie wyjdzie to ostatni transfer robie na samym estrofemie i progesteronie i w dd.. mam wszystko :p
 
@zylwia wiem ze to bardzo boli i masz milion mysli na sekunde dlaaczego itp. Ale musisz wziasc sie w garsc dla okruszka ktorego masz w brzuszku, on potrzebuje spokoju. Napewno sie uda, musisz w to wierzyc.
 
Bede pisac do Pasnika jesli nie zdecyduje sie isc do tej babki. Opinie poczytam pozniej bo dopiero wrocilam i glodna jestem;) moze ona wystawi, no zobacze... tylko ze w sumie z recepty tak czy siak nici bo to cholerstwo jest samo w sobie drogie a za podanie tylko 200zl biora.
Oni w tej klinice to kazdy w swoja strone dzialaja... przybycien szczepi, mirek nie, przybycien accofil podaje tylko podskornie, bo po podaniu domacicznym wg niego jest 0 szans na ciaze, mirek pierwsza dawke daje domacicznie, kubus w ogole accofilu nie przepisuje... ocipiec idzie ;)
Jak teraz nie wyjdzie to ostatni transfer robie na samym estrofemie i progesteronie i w dd.. mam wszystko :p
A pytalas o to w aptece? Widzisz np intralipid kosztuje 300 nawet do 700 zl zalezy w ktorej klinice a w aptece ok 37 zl wiec nie wierze ze za podanie biora tylko 200 zl
 
Wiecie co dziewczyny... Tak leżę i myślę. Moja siostra właśnie pojechała na wizytę, aby wróciła z dobrymi wiadomościami. Nawet @ miałyśmy w jednym czasie więc kto wie może i na porodowke razem trafimy....
Ale boję się cholernie ze moje maleństwo nie da rady, dzisiaj nawet już nie wytrzymałam i zaczęłam panikować do mamy co ja zrobię. . . Ze nie dam rady patrzeć się na jej brzuch i dziecko, że moje powinno być w tym samym wieku :( naprawdę chce aby miała zdrowe dzieciątko, i niech je ma....tylko czuję ten paniczny strach :(
Staraj.sie teraz myśleć tylko pozytywnie,to mega wazne. Moze postaraj sie pomodlić...??
 
Hmmm sama nie wiem bo doktorek po prostu na wejsciu mi rozpierdolil system. Sorka za wyrazenie ale inaczej tego nie umiem nazwac... qrwa ja siadam a ten patrzy w komputer i mi gratuluje ciazy... myslalam ze mu pierdykne... no co za ćwoki, nawet nie mial zanotowane ze bylam z krwotokiem ani ze skierowanie na lyzeczkowanie wystawial...
A wracajac do tematu, to oni ponoc kilka lat temu odeszli od szczepien limfocytami bo to niby ma jakies skutki uboczne w przyszlosci. Nie umial powiedziec jakie ale za to wyslal na wizyte do jakiejs immunolog z krakowa - pewnie tez jakas znajoma, ale wstepnie sie umowilam na wizyte do niej... chyba ze sie rozmysle to pojde w 2dc w kolejnym cyklu i bede sie przygotowywac do transferu na takim samym zestawie jak ostatnio + heparyna i acard. O szczepieniach caly czas jeszcze mysle. Ja na poczatku zawsze mam milion mysli a potem stopniowo dojrzewam do decyzji. Jeszcze niczego nie jestem pewna:p
Ehh.. no powinien zaktualizować informacje po każdej wizycie... na pewno zrobiło Ci się przykro :-(
No właśnie tak to jest z tymi lekarzami i z immunologią, musimy ostateczne decyzje i tak podejmować same tylko z własnym sumieniem! Wiem,że Ty podejmiesz najlepszą decyzję z możliwych! :-)
 
A pytalas o to w aptece? Widzisz np intralipid kosztuje 300 nawet do 700 zl zalezy w ktorej klinice a w aptece ok 37 zl wiec nie wierze ze za podanie biora tylko 200 zl
Szukalam w internetach, sprawdzone info to jest niestety. Pasnik tez mowil ze to kupe kasy kosztuje. Porozmawiam z ta dr co mysli o intralipidzie dodatkowo przed transferem. Tylko do niej wstepnie jestem umowiona dopiero na 15 grudnia czyli za poltora tygodnia.
Ehh... Milion mysli mam w glowie...
 
Ehh.. no powinien zaktualizować informacje po każdej wizycie... na pewno zrobiło Ci się przykro :-(
No właśnie tak to jest z tymi lekarzami i z immunologią, musimy ostateczne decyzje i tak podejmować same tylko z własnym sumieniem! Wiem,że Ty podejmiesz najlepszą decyzję z możliwych! :-)
W sumie nie zrobilo mi sie przykro bo mnie tym tak zaskoczyl ze az zabil....:eek:
 
reklama
Do góry