reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O tak Obuchowska ;-)
Jest dość "oschła" po dr Zygler ;-) Ale super specjalista!! :-))
Odebralam ją bardzo OK. Byla punkcja -25 jajek ale pewnie czesc niedojrzałe. Estradiol mam mniejszy niz rok temu, jajniki znacznie mniej obolale przed punkcjavbyly. Potem mnie wziela na usg i na razie zadnej hiperki nie widać. Jajniki 4 cm, na razie przygotowania do transferu jak by mial sie odbyć
 
bo mnie Gosia zapytala;););)a tak powaznie ...bo czekam na USG ,a do tego czasu rosyjska ruletka wiec sie nie chce nakrecac. Dzisiaj 18dpt.
annemarie u mnie dziś 19 dpt, tylko 1 dzień różnicy między nami :) Kiedy masz wizytę? Ja w sobote 9 grudnia, bardzo się stresuję, żeby nie było ciąży pozamacicznej lub pustego jaja ;/ Co prawda beta wzrasta 120-100%, ale obawa jest.
 
A jak u Was?? Jak Twój M??
Kiedy kolejna biopsja??
Czekamy na wyniki genetyki. Mąż miał dodatkowo badanie w kierunku mutacji CFTR.
Jak wszystko będzie dobrze to z końcem grudnia zaczynam kolejna stymulacje więc z punkcja i biopsja będziemy działać w pierwszych tygodniach stycznia.
Mąż jest urodzonym optymistą... Wierzy że tym razem się uda! Ja mam mieszane uczucia.. Boję się że znowu będzie klapa...
 
Odebralam ją bardzo OK. Byla punkcja -25 jajek ale pewnie czesc niedojrzałe. Estradiol mam mniejszy niz rok temu, jajniki znacznie mniej obolale przed punkcjavbyly. Potem mnie wziela na usg i na razie zadnej hiperki nie widać. Jajniki 4 cm, na razie przygotowania do transferu jak by mial sie odbyć
No to niezla jestes:) taka hodowla i bez hiperki - chyba jakis cud:) to teraz czekanie na info z labo...
 
Czekamy na wyniki genetyki. Mąż miał dodatkowo badanie w kierunku mutacji CFTR.
Jak wszystko będzie dobrze to z końcem grudnia zaczynam kolejna stymulacje więc z punkcja i biopsja będziemy działać w pierwszych tygodniach stycznia.
Mąż jest urodzonym optymistą... Wierzy że tym razem się uda! Ja mam mieszane uczucia.. Boję się że znowu będzie klapa...
Tamiza to mysle ze betowac bedziemy razem:p
 
reklama
Do góry