reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny blagam o szybka odpowiedz bo wariuje.dzisiaj mijaja 3 tygodnie od transferu wkladalam luteine i jak wyciagalam patyczek to zobaczylam krew...... czy to juz koniec mojego szczescia?
Nie koniec .Ale dla spokoju ducha skontaktuj się z lekarzem.Wiwrze że wszystko się dobrze skończy tak jak u mnie też plamilam raz tak intensywnie że mało zawału nie dostałam.
 
Maz gdzies wyczytal ze w 4 tygodniu ciazy nastepuje plamienie implantacyjne...... w 4 tygodniu ciazy???
Nie wystepuje.
Aniu nie panikuj, połóż się i nóżki do góry.
Ja zadrapalam się raz przy aplikacji Luteiny. Zaaplikowalam ja rano i kilka godzin później w pracy , w toalecie zauważyłam żywa krew na wkladce. W związku z tym że był to jednorazowy incydent a krwawienie się nie powtorzylo, wiem że to skaleczenie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do ktorego tc masz brac leki? Bo na ostatniej mojej wizycie lekarka mi powiedziala, ze mam zejsc z dawki 3x1 do 1x1 i wychodzilo by, ze w czwartek mam juz nie brac nic. To bedzie 8+1tc. Mowi, ze nie ma potrzeby brac juz progesteron jak ja na naturalnym. Oczywiscie sie jej nie posluchalam i dalej po trzy aplikuje. Ciekawa jestem jak jest u Ciebie, bo tez jestes na takim cyklu.
Tc?? :-D Póki co jeszcze nie do końca wierzę... czekam na wyniki bety, będą wieczorem.
Tylko wiesz ja mam niby cykl naturalny a progesteronu mam duże dawki, bo mam prolutex 1 x1 i luteina podjęzykowa 3 x 2. Ty od początku miałaś chyba mniej, prawda?? Dodatkowo mam też fexapirynę czyli ja miałam cykl niby naturalny ale leków mam chyba dość dużo.
Jak beta dziś potwierdzi mój sen to jutro mam konsultację telefoniczną z dr i powinnam się dowiedzieć czegoś o lekach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry