reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Uwierz mi ze to chyba każda z nas czuję... przecież my kochamy te kropki od pierwszej podzielonej komórki. U nas jak się dowiedzieliśmy ze mamy 8 zarodków wielkie szczęście a jak dotrwalo tylko 3 to piątej doby to się tylko pytałam lekarza i embriologa co z ramtymi zarodkami i czekali z nimi do 7 doby ale nie dały rady...:(
Mam nadzieję, że Was spotka największe szczęście i skończy się ono różową pachnącą pupulą :)
 
reklama
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie
emoji45.png

Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro!:( trzymaj sie dzielnie!może jeszcze raz powtórzysz usg za kilka dni...
 
Mówili że po 19, a zazwyczaj to są w granicach 20 dopiero. W diagnostyce robiłam.
Dziewczyny które używają prolutexu, ile płacicie za 7 fiolek?? Ja płacę po 190 zł w aptece obok Novum, ale to chyba jest trochę zawyżona cena, co? Mogę znaleźć gdzieś taniej? :-)
Tez tam kupuje wiec nie pomoge.Dawaj znaka jak bedzie wynik[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mówili że po 19, a zazwyczaj to są w granicach 20 dopiero. W diagnostyce robiłam.
Dziewczyny które używają prolutexu, ile płacicie za 7 fiolek?? Ja płacę po 190 zł w aptece obok Novum, ale to chyba jest trochę zawyżona cena, co? Mogę znaleźć gdzieś taniej? :-)
Na pewno gdzies powinien sie znalezc taniej, ja kupowalam po 165, ale w krk. Poszukaj, podzwon, moze znajdziesz:)
 
dziewczyny blagam o szybka odpowiedz bo wariuje.dzisiaj mijaja 3 tygodnie od transferu wkladalam luteine i jak wyciagalam patyczek to zobaczylam krew...... czy to juz koniec mojego szczescia?
 
Mówili że po 19, a zazwyczaj to są w granicach 20 dopiero. W diagnostyce robiłam.
Dziewczyny które używają prolutexu, ile płacicie za 7 fiolek?? Ja płacę po 190 zł w aptece obok Novum, ale to chyba jest trochę zawyżona cena, co? Mogę znaleźć gdzieś taniej? :-)
170zł ja dawałam w aptece Zdrowie w Szczecinie.
 
reklama
dziewczyny blagam o szybka odpowiedz bo wariuje.dzisiaj mijaja 3 tygodnie od transferu wkladalam luteine i jak wyciagalam patyczek to zobaczylam krew...... czy to juz koniec mojego szczescia?

Jak czytam takie posty to aż dreszcze mnie przechodza że strachu... Mam nadzieję, że to tylko podraznienie przy aplikacji luteiny albo chwilowy niedobór progesteronu. Odpoczywaj i weź może doustnie progesteron.
 
Do góry