reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Przykro mi bardzo :(. Życie jest niesprawiedliwe. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie jak już trochę ochloniesz.
 
reklama
Teraz to ciężko coś stwierdzić co będzie... napewno dużo nerwów. Ale postaraj się czekać cierpliwie. Ja już nie robię bety bo to tylko dodatkowy stres. Niby lekarz wspomni aby zrobić pod koniec tygodnia ale ja i tak myślę czekać do 13 na wizytę i zobaczyć co będzie.

To obydwie mamy 13 grudnia wizyty :).
 
@Kurcia mialas jakies info z labo??:)
Tak Kochana. Dzięki, że o mnie pamiętasz. Wczoraj zamrozili dwa zarodki, bo dotarły do stadium 8A, a dwa zostawiają do blastocysty i pani powiedziała, że zadzwoni w Mikołajki :) Mrożę wszystkie osobno, bo nie wiem czy się będę decydować na podanie po dwa...

Ale powiem Ci, że dziwne to uczucie wiedzieć, że ten kropek tam jest. Kobiety naturalnie zachodzące w ciążę naturalnie nawet nie wiedzą czy w danym cyklu doszło do zapłodnienia. A ja wiem, że jest i tylko myślę co "porabia"... Generalnie uważam, że nadal do mnie nie dociera ta sytuacja, dlatego dość na wesoło to znoszę. Gdyby to nie była moja pierwsza próba i nie miałabym 4 Kropków w zapasie to bym się pewnie bardziej stresowała..
 
reklama
Do góry