reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, przepraszam ze mecze z tym pytaniem ale czy wiecie czy Gonapeptyl moze zaburzyc wyniki beta hcg? Chcialabym juz jutro zrobic badanie krwi...
 
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
O nieeeeeee!!!!!!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane milo bylo z Wami ale moja droga sie wlasnie zakonczyla. Na usg nie ma nic, kompletnie nic ... zero!!!
Daje sobie spokoj juz na zawsze!!! Dziekuje za wsparcie. Rozlaczam sie [emoji45]
Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro :(. Wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego tym bardzo pragnącym jest ciągle pod bardzo wielką górę ...
 
Jestem w 17 dniu stymulacji, punkcja miała być w środę bo pęcherzyki w miarę ale endo słabe... więc może w piątek - okaże się w środę ;). dostałam dziś dodatkowe leki. Od tygodnia popijam czerwone wyrwane wino z zalecenia lekarza. Co mogę jeszcze zdobić aby budować endo ?
 
Jestem w 17 dniu stymulacji, punkcja miała być w środę bo pęcherzyki w miarę ale endo słabe... więc może w piątek - okaże się w środę ;). dostałam dziś dodatkowe leki. Od tygodnia popijam czerwone wyrwane wino z zalecenia lekarza. Co mogę jeszcze zdobić aby budować endo ?
Fajnego masz lekarza!;) juz go lubie:D kochana jeszcze duuuuuzo orzechow (tylko nie ziemnych), nasion chia 2-3 lyzki dziennie, do tego tluste ryby np losos, halibut i morele suszone. Olej z wiesiolka jesli chcesz ale ten tylko do punkcji. :)
 
reklama
Do góry