reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Dziś już żadnego bólu... Wczoraj dostałam jeszcze 2 kroplówki, dzisiaj szczepienie z immunoglobuliny ze względu na moją grupę krwi i do południa wyjdę. Jestem sama w sali, żal i smutek towarzyszy. Trzymajcie się ciepło!
Kochana tak mi przykro:( niedługo będziesz w domu to lepiej się poczujesz :*
 
reklama
Kurde ... znowu miałam cukier sprawdzić . Ja zapewne też mam. Muszę sprawdzać co jakiś czas choćby glukometrem bo już przed ciąża miałam graniczny a teraz biorę przecież Encorton [emoji85] miłego dzionka

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

A to encorton wpływa na cukier???
Kurczę...codziennie coś nowego się dowiaduję :)
 
To jesrem w szoku ze tego nie ustaliłas przy punkcji a potem rozmawiajac z,embriologiem ktory wyzbaczal godzine tranaferu ale nie wiem czy za pierwszym razem mozna podac 2 zarodki o ile masz mniej niz 35 lat i moim zdaniem bedziesz miala transferoeany jeden. Ja dopiero przy trzeciej stymulacji mialam tranafer 2 zarodkow
Embriolog zapytal przez telefon. Ja mowie ze nie wiem bo lekarz mi tego nie powiedzial. A on ze to nic to zeby spytac i powiedziec w sobote.
Wiesz po punkcji ja bylan troche przydzumiona po narkozie a nigdy tego nie przechodzilam wiec nie wiem co kiedy sie ustala... a dr G sam z siebie nic nie mowi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zylwia dzieki :)

A jeszcze dwa pytanka mam dziewczyny. 1. Czy to normalne ze jajniki po punkcji mnie dalej bola? Nie jest to taki bol ze musze brac prochy ale boli..nie moge zs dlugo siedziec czy chodzic bo sie bol zwieksza.
2. Czy ten lutinus u Was tez tak brudzi? Czasami kapie sam taki płyn a czasem gęste grudki... mam nadzieję ze sie wchlania mimo tego...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie też jajniki jeszcze bolą a jestem 3 dzień po punkcji ale myślę za niedługo przejdą z tego co dziewczyny mówią to mogą boleć nawet jeszcze po transferze. Jeśli chodzi o lutinus to rzeczywiście brudzi, nie wiem jak aplikujesz ale polecam ten sprzęcik dołączony do opakowania, aplikujesz to głębiej i tak nie wycieka, zauważyłam że jak aplikowalam paluszkiem to dużo dużo więcej wyplywalo
 
Embriolog zapytal przez telefon. Ja mowie ze nie wiem bo lekarz mi tego nie powiedzial. A on ze to nic to zeby spytac i powiedziec w sobote.
Wiesz po punkcji ja bylan troche przydzumiona po narkozie a nigdy tego nie przechodzilam wiec nie wiem co kiedy sie ustala... a dr G sam z siebie nic nie mowi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O której kochana masz transfer ?? A ilu dniowego kropka będziesz przytulala?:)
 
@Kurcia Chyba tu wiek nie ma aż tak istotnego wpływu. Ja mam 29 lat i wcześniej miałam podane dwa zarodki, ale warto to przemyśleć czy jest sens , bo straciłam oba zarodki. A procent szans i mnie w klinice wynosił 35 przy jednym 40 przy dwóch więc niewielka różnica.
To moze mi sie cos kicka. Ja 2 procedury mialam w programie rzadowym to moze tam byly takie obostrzenia albo se cos do glowy przybrałam
 
Hej. Dziś już żadnego bólu... Wczoraj dostałam jeszcze 2 kroplówki, dzisiaj szczepienie z immunoglobuliny ze względu na moją grupę krwi i do południa wyjdę. Jestem sama w sali, żal i smutek towarzyszy. Trzymajcie się ciepło!

W domu powinnaś szybciej dojść do siebie. Mam nadzieję, że kolejne podejście będzie dla Ciebie tym szczęśliwym. Teraz skup się na sobie i odpoczynku.
 
Embriolog zapytal przez telefon. Ja mowie ze nie wiem bo lekarz mi tego nie powiedzial. A on ze to nic to zeby spytac i powiedziec w sobote.
Wiesz po punkcji ja bylan troche przydzumiona po narkozie a nigdy tego nie przechodzilam wiec nie wiem co kiedy sie ustala... a dr G sam z siebie nic nie mowi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Co racja to racja z reguły jest malomowny:-) :) ale w takim razie na wizycie przed transferem wszystko z nim ustal. Ja jak pierwszy raz podchodzilam do in vitro to za kazdym razem.mialam wizyte u kogo innego i tak na dobra sprawe na kazdej wizycie lekarze mi.mowili ze przy nastepnej.powiedza jak.to wszystko wyglada i jak przebiega proces in vitro ale zaden nie powiedzial co i jak i nigdy nie wiedzialam co mnie czeka
 
reklama
Mnie też jajniki jeszcze bolą a jestem 3 dzień po punkcji ale myślę za niedługo przejdą z tego co dziewczyny mówią to mogą boleć nawet jeszcze po transferze. Jeśli chodzi o lutinus to rzeczywiście brudzi, nie wiem jak aplikujesz ale polecam ten sprzęcik dołączony do opakowania, aplikujesz to głębiej i tak nie wycieka, zauważyłam że jak aplikowalam paluszkiem to dużo dużo więcej wyplywalo
Ok. Moze sie do niego jednak przekonam ;D
O której kochana masz transfer ?? A ilu dniowego kropka będziesz przytulala?:)
Transfer o 11.30.
Chyba 2dniowy. Nie wiem do konca jak to liczyc ale punkcje mialam w czwartek.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry