reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny... potrzebuję wsparcia.właśnie dowiedziałam się ze moją siostra jest w ciąży...cieszę się??a ona?? Chyba nie za bardzo, jest zaskoczona. To jej trzecie dziecko. Życzę jej jak najlepiej ale co jeśli mi się nie uda ?? Za każdym razem patrząc na jej dziecko będę myślała o mojej okruszynce. przeciez ja tego nie wytrzymam...
Ja mam nieudana próbę a moja siostra jest w 7 miesiącu ciąży. Może że to bliska osoba to nie reaguje z zazdrością. Trzeba to przetrawic . Ogólnie, zaczynam oswajać się z ciężarnymi i dzieciaczkami.
 
reklama
Hej dziewczyny, ja już po badaniu. Dzidziolek ma się bardzo dobrze. Wszystko w porządku. Całe 57 mm! Nie chciał za bardzo się dać zmierzyć bo spał, chyba ma to po tatusiu, ale poskakałam trochę i udało się! Na płeć jeszcze za wcześnie. Ponoć na tym etapie wszystkie bobasy wyglądają na chłopców :)Zobacz załącznik 830946
Cudownie, ze badanie dobrze poszlo i maluszek zdrowy :) oby tak dalej
 
Dziewczęta, takie pytanko: dzis jest 21 dpt, okresu nie ma, beta rośnie, czyli wszystko wskazuje za to ze dobrze. Czy w tym stanie na tym etapie moge współżyć? Jak myślicie? Nie zaszkodzi to ciąży?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
My probowalismy wspòłżyć,ale potem bol brzucha.Teraz mamy zalecenie od lekarza że jak chcemy pomoc dzidziusiowi to nie bzykac sie do ok 11 tygodnia ciąży..no i trzeba radzić sobie inaczej :-)
 
Moja bratowa była w początkowej ciąży jak okazało się że ja jestem w pozamacicznej. Ale dla mnie nie było to problemem, może dlatego że mieszkają daleko i rzadko się widujemy i okres żałoby mam za sobą. U Ciebie też wszystko się ułoży (tym bardziej że jesteś w ciąży :)
Jestem i mój mąż mówi ze tak zostanie. A co najlepsze to powiedział że będziemy robić i rodzeństwo ;)
 
Hej dziewczyny, ja już po badaniu. Dzidziolek ma się bardzo dobrze. Wszystko w porządku. Całe 57 mm! Nie chciał za bardzo się dać zmierzyć bo spał, chyba ma to po tatusiu, ale poskakałam trochę i udało się! Na płeć jeszcze za wcześnie. Ponoć na tym etapie wszystkie bobasy wyglądają na chłopców :)Zobacz załącznik 830946

Piękny bobasek :). Do schrupania
 
Ja mam nieudana próbę a moja siostra jest w 7 miesiącu ciąży. Może że to bliska osoba to nie reaguje z zazdrością. Trzeba to przetrawic . Ogólnie, zaczynam oswajać się z ciężarnymi i dzieciaczkami.
Mam nadzieję że zarówno moja jak i jej ciąża będzie się zdrowo rozwijać.
powtarzałaś betę ??
 
U mnie z zalecen szczepienia. Ale mam sie zastanowic i napisac maila do niego:)
Mozecie byc dumne, dzisiaj to chyba doktorkowi zaschlo w gardle od gadania.
Skubaniutki z poprzedniej wizyty wszystko zanotowal, nawet nie pamietalam, ze o niektorych rzeczach mowilam kiedys;) wiec szacun, chcialabym, zeby wszyscy lekarze byli tacy skrupulatni.
Pytalam i o te szczepienia i o immunoglobuliny. Roznica jest taka, ze szczepienia sa ponoc nieco skuteczniejsze ale immunoglobuliny sa lepiej przebadane jesli chodzi o dlugotrwale stosowanie, i przede wszystkim moga je stosowac osoby z chorobami autoagresji jak np z HASHIMOTO - bo te osoby szczepic sie nie moga. Jak chodzi o kasę... hmm kazde szczepienie mialoby kosztowac ok 700 zl i potrzebne jest 4. 3 przed transferem a czwarte miedzy 6-8 tygodniem ciazy Do tego dojazdy i badania meza i wychodzi ponad 4 tysie. Jeden wlew z immuoglobulin 4tysie. SZCepienia by mnie przytrzymaly co najmniej do polowy lutego... Musze sie z tym przespac i w poniedzialek pogadam z ginem jak on to widzi. Na razie mam metlik.
Pasnik powiedzial zeby poczytac i internetach na roznych forach o skutecznosci, a ja mu mowie ze ja wlasnie tylko o tym czytam ostatnio i ze o nim tez sie dowiedzialam z tych internetach, bo ostatnio jest w nich hitem:D

Oj, to teraz będziesz miała dużo do myślenia :). Fajnie, że dał dwie opcje do wyboru.
 
reklama
Do góry