reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asia ile tych wlewow jest w miesiącu? I tak zapytam wy jesteście ubezpieczeni w Polsce czy w Niemczech? Bo ja trochę poczytałam i faktycznie ten lek ma duża skuteczność. Dalej Damian zostaje w szpitalu? Dali sobie lekarze z tym zakażeniem? Pozdrów go koniecznie od nas wszystkich i powiedz, ze mocno trzymamy za niego kciuki.
w miesiacu sa dwa wlewy ubezpieczeni jestesmy w niemczech ...jesli bysmy chcieli sie leczyc w pl nie płaci za to ubezpieczenie niemieckie pomimo tego ze jestesmy w eu. no daje bardzo duza skutecznosc.. pozdrowie go od was .. badania stwierdzajace czy lek działa zrobią dopiero po 3 miesiacach.. jesli chodzi o stan damiego teraz jest bardzo zły nowotwor dalej sierozprzestrzena .. watroby zywej zostało naprawde mało .. płuca tez bardzo zaatakowane .. markery nowotworowe miesiac temu wynik 1300 teraz po miesiacu bez terapii 2500 stad te bole woda w brzuchu i twarda watroba ! do goz jest juz tak duzy ze mozna go wyczuc palcami :(... mamy nadzieje ze ten lek pomorze i wszystko sie cofnie .. dami jest w domu wczoraj go wypuscili niestety wlewow nie moga robic stacjonarnie tylko ambulatoryjnie .. infekcja jest z powodu guza ktory uciska inne narzady..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
w miesiacu sa dwa wlewy ubezpieczeni jestesmy w niemczech ...jesli bysmy chcieli sie leczyc w pl nie płaci za to ubezpieczenie niemieckie pomimo tego ze jestesmy w eu. no daje bardzo duza skutecznosc.. pozdrowie go od was .. badania stwierdzajace czy lek działa zrobią dopiero po 3 miesiacach.. jesli chodzi o stan damiego teraz jest bardzo zły nowotwor dalej sierozprzestrzena .. watroby zywej zostało naprawde mało .. płuca tez bardzo zaatakowane .. markery nowotworowe miesiac temu wynik 1300 teraz po miesiacu bez terapii 2500 stad te bole woda w brzuchu i twarda watroba ! do goz jest juz tak duzy ze mozna go wyczuc palcami :(... mamy nadzieje ze ten lek pomorze i wszystko sie cofnie .. dami jest w domu wczoraj go wypuscili niestety wlewow nie moga robic stacjonarnie tylko ambulatoryjnie .. infekcja jest z powodu guza ktory uciska inne narzady..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zbierajcie na kolejne miesiące terapii pieniądze. Zgadzam się z @gosia321 nie piszcie nic, ze macie refundację na 3 miesiące. Nie wiesz na ile będziecie potrzebować leczenia a tak to będziecie mieli na pol roku albo więcej. I tak jak pisze Gosia, Damian będzie później musiał do siebie dojść z reszta myśle, ze Ty również. :) myśle, ze i tak spadł Ci kamień z serca choć na chwilkę. Wiec niech pieniądze się zbierają i za te 3 miesiące powinniście mieć na kolejne 3 miesiące leczenia. Mocno wierze w to, ze się uda. Ściskam was mocno ;)
 
Zbierajcie na kolejne miesiące terapii pieniądze. Zgadzam się z @gosia321 nie piszcie nic, ze macie refundację na 3 miesiące. Nie wiesz na ile będziecie potrzebować leczenia a tak to będziecie mieli na pol roku albo więcej. I tak jak pisze Gosia, Damian będzie później musiał do siebie dojść z reszta myśle, ze Ty również. :) myśle, ze i tak spadł Ci kamień z serca choć na chwilkę. Wiec niech pieniądze się zbierają i za te 3 miesiące powinniście mieć na kolejne 3 miesiące leczenia. Mocno wierze w to, ze się uda. Ściskam was mocno ;)
dziekuje kochana tak zrobie [emoji5] poslucham modrzejszych kobiet odemnie :) to teraz tylko pozostaje czekac i modlic sie zeby pomogło

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja już po badaniu. Dzidziolek ma się bardzo dobrze. Wszystko w porządku. Całe 57 mm! Nie chciał za bardzo się dać zmierzyć bo spał, chyba ma to po tatusiu, ale poskakałam trochę i udało się! Na płeć jeszcze za wcześnie. Ponoć na tym etapie wszystkie bobasy wyglądają na chłopców :)
20171201_154245.jpg
 

Załączniki

  • 20171201_154245.jpg
    20171201_154245.jpg
    511,2 KB · Wyświetleń: 464
Hej dziewczyny, ja już po badaniu. Dzidziolek ma się bardzo dobrze. Wszystko w porządku. Całe 57 mm! Nie chciał za bardzo się dać zmierzyć bo spał, chyba ma to po tatusiu, ale poskakałam trochę i udało się! Na płeć jeszcze za wcześnie. Ponoć na tym etapie wszystkie bobasy wyglądają na chłopców :)Zobacz załącznik 830946
Suuper!! W którym tygodniu miałaś robione te prenatalne? Pewnie aż lżej się zrobiło na duszy :) ja mam za tydzień w poniedziałek. ;)
 
U mnie z zalecen szczepienia. Ale mam sie zastanowic i napisac maila do niego:)
Mozecie byc dumne, dzisiaj to chyba doktorkowi zaschlo w gardle od gadania.
Skubaniutki z poprzedniej wizyty wszystko zanotowal, nawet nie pamietalam, ze o niektorych rzeczach mowilam kiedys;) wiec szacun, chcialabym, zeby wszyscy lekarze byli tacy skrupulatni.
Pytalam i o te szczepienia i o immunoglobuliny. Roznica jest taka, ze szczepienia sa ponoc nieco skuteczniejsze ale immunoglobuliny sa lepiej przebadane jesli chodzi o dlugotrwale stosowanie, i przede wszystkim moga je stosowac osoby z chorobami autoagresji jak np z HASHIMOTO - bo te osoby szczepic sie nie moga. Jak chodzi o kasę... hmm kazde szczepienie mialoby kosztowac ok 700 zl i potrzebne jest 4. 3 przed transferem a czwarte miedzy 6-8 tygodniem ciazy Do tego dojazdy i badania meza i wychodzi ponad 4 tysie. Jeden wlew z immuoglobulin 4tysie. SZCepienia by mnie przytrzymaly co najmniej do polowy lutego... Musze sie z tym przespac i w poniedzialek pogadam z ginem jak on to widzi. Na razie mam metlik.
Pasnik powiedzial zeby poczytac i internetach na roznych forach o skutecznosci, a ja mu mowie ze ja wlasnie tylko o tym czytam ostatnio i ze o nim tez sie dowiedzialam z tych internetach, bo ostatnio jest w nich hitem:D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczęta, takie pytanko: dzis jest 21 dpt, okresu nie ma, beta rośnie, czyli wszystko wskazuje za to ze dobrze. Czy w tym stanie na tym etapie moge współżyć? Jak myślicie? Nie zaszkodzi to ciąży?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry