reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja życzę im.jak najlepiej. Już nawet do niej dzwoniłam aby pojechała do mojego lekarza bo boli ja brzuch i aby przyjechała go mnie to dam jej chociaż jakiś progresteron.
Ogarnął mnie przerazliwy strach, że jeśli moja kruszynka nie da rady , to ja chyba po prostu też nie dam rady.
Dasz bo masz dla kogo
 
U mnie nawet nie było :( ja po transferze skorzystałam z okazji naciągnęłam męża na torebke i pojechaliśmy do restauracji. Zjadłam makaron z sosem grzybowym :) później wracałam objeżdżona jak bak do donu ;)
Oo właśnie że ja nie pomyślałam żeby naciągnąć na torebkę ale w sumie wczoraj kupiłam sobie sama i dziś gdyby pewnie nie transfer to bym miała kazanie że która to z kolei już hihi:) i to jeszcze małpa wypadła z szafy jak mąż kurtkę wyciągał :D
No co Ty nie było śniegu ?? Trzeba było pisać to bym Ci piękne foty wysłała:)
 
hej kochane .. wiec opowiem wam co sie wczoraj działo.. kuzynki maz zadzwonił do gazety ze kasa chorych nie chce zapłacic za leczenie Damiana.. gazeta wczoraj przyjechała do szpitala i chciała zrobić wywiad i zdjecia ..zadzwonili tez do kasy chorych z zapytaniem czy mozna opublikowac w gazecie ich odmowe.. zanim zaczelismy opowiadac o swojej histori wpadła ochrona szpitala i wyprowadzili reportera i fotografa..bylismy w szoku przybiegl rzecznik prasowy i szef oddziału onkologi ...rozpetał sie haos ... po wszystkim godzine dzwoni kasa chorych i pyta czy jest jeszcze reporter powiedzielismy ze tak.. powiadomił nas ze koszty pokryja za leczenie...bylismy w szoku. !!! jeszcze nie wiemy na jaki czas przyznali nam refundacje ale kochane jutro zaczynamy leczenie ... jestem troche niespokojna co to bedzie .. bo wszyscy zbieraja pieniazki dla nas .. i poki co nie wiem co na zbiorce mam napisac... ahh ... z jednej strony sie ciesze z drugiej boje sie ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
cudowne wiesci ☺ az sie poplakalam, teraz juz musi byc tylko lepiej
 
hej kochane .. wiec opowiem wam co sie wczoraj działo.. kuzynki maz zadzwonił do gazety ze kasa chorych nie chce zapłacic za leczenie Damiana.. gazeta wczoraj przyjechała do szpitala i chciała zrobić wywiad i zdjecia ..zadzwonili tez do kasy chorych z zapytaniem czy mozna opublikowac w gazecie ich odmowe.. zanim zaczelismy opowiadac o swojej histori wpadła ochrona szpitala i wyprowadzili reportera i fotografa..bylismy w szoku przybiegl rzecznik prasowy i szef oddziału onkologi ...rozpetał sie haos ... po wszystkim godzine dzwoni kasa chorych i pyta czy jest jeszcze reporter powiedzielismy ze tak.. powiadomił nas ze koszty pokryja za leczenie...bylismy w szoku. !!! jeszcze nie wiemy na jaki czas przyznali nam refundacje ale kochane jutro zaczynamy leczenie ... jestem troche niespokojna co to bedzie .. bo wszyscy zbieraja pieniazki dla nas .. i poki co nie wiem co na zbiorce mam napisac... ahh ... z jednej strony sie ciesze z drugiej boje sie ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaa super kochana czyli jednak wystarczylo ich postraszyc. Shper super trzymam mocno kciuki za Damiego. Zbiorka niech trwa nic juz teraz nie rob skoro nie wiesz na jak dlugo dostaliscie dofinansowanie. Poprostu nie udostepniamy juz tak czesto jak wczesniej a pieniadze niech sie zbieraja. Jak sie uda leczenie i kasa chorych pokryje wszystko to i tak jeszcze bedzie wam potrzebna kasa zeby Dami doszedl do siebie. A zawsze po skonczeniu leczenia mozecie przekazac komus w takiej samej potrzebie. Nie pisz w zbiorce nic bo ktos moze pomyslec w koncj ze zbiorka jest fikcyjna
 
@asinka89 @dami jak tam po pierwszym wlewie już jesteście? Czy jest już jakaś reakcja? Wiesz na ile wam przyznali refundację?
refundacje przyznali nam na 3 miesiace.. i lekarz nas poinformował ze po 3 miesiacach mogą nam zabrać refundacje bez względu na to jak dami bedzie sie czuł... wiec zdecydowaliśmy bie zamykać zbiurek napisac ze mamy tylko 3 miesiace refundacji i nadal zbierac pieniażki.. no i zawsze bedziemy miec pewnosc ze na 2 miesiace nas stac płacic odrazu .. takze kochane trzymamy kciuki za damiego .. mam zdjecia z reki i wlewu poniewaz na stacji jest sporo osob i nie wolno robic zdjec
1512136702-c1b12701f0da5098-aaaaaa.jpeg
1512136718-9486a1f927c270f9-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
refundacje przyznali nam na 3 miesiace.. i lekarz nas poinformował ze po 3 miesiacach mogą nam zabrać refundacje bez względu na to jak dami bedzie sie czuł... wiec zdecydowaliśmy bie zamykać zbiurek napisac ze mamy tylko 3 miesiace refundacji i nadal zbierac pieniażki.. no i zawsze bedziemy miec pewnosc ze na 2 miesiace nas stac płacic odrazu .. takze kochane trzymamy kciuki za damiego .. mam zdjecia z reki i wlewu poniewaz na stacji jest sporo osob i nie wolno robic zdjec
1512136702-c1b12701f0da5098-aaaaaa.jpeg
1512136718-9486a1f927c270f9-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, ze nie zamykajcie zbiórki, może akurat za ten czas uda się uzbierać na kolejne 3 miesiące. A jak Damian czuje się po tym leku? Kurcze jedna taka saszetka to jest jeden wlew? Bardzo się cieszę, ze się udało!
 
Pewnie, ze nie zamykajcie zbiórki, może akurat za ten czas uda się uzbierać na kolejne 3 miesiące. A jak Damian czuje się po tym leku? Kurcze jedna taka saszetka to jest jeden wlew? Bardzo się cieszę, ze się udało!
tak to jeden wlew..spi jest zmeczony troche mu sie w głowie kreciło ..ale powiedział ze nie jest zle... no tak tez radzi mi wiekszosc osob .. tak tez zrobimy i moze beda spokojniejsze te 3 miesiace niz poprzednie.. strach o to wszystko był straszny no i niestety nadal jest... lekarz tez nam powiedział ze nadal zbierac bo nigdy nie wiadomo...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
tak to jeden wlew..spi jest zmeczony troche mu sie w głowie kreciło ..ale powiedział ze nie jest zle... no tak tez radzi mi wiekszosc osob .. tak tez zrobimy i moze beda spokojniejsze te 3 miesiace niz poprzednie.. strach o to wszystko był straszny no i niestety nadal jest... lekarz tez nam powiedział ze nadal zbierac bo nigdy nie wiadomo...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Asia ile tych wlewow jest w miesiącu? I tak zapytam wy jesteście ubezpieczeni w Polsce czy w Niemczech? Bo ja trochę poczytałam i faktycznie ten lek ma duża skuteczność. Dalej Damian zostaje w szpitalu? Dali sobie lekarze z tym zakażeniem? Pozdrów go koniecznie od nas wszystkich i powiedz, ze mocno trzymamy za niego kciuki.
 
Do góry