reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Już wracam z moim kropeczkiem do domu. :)) widziałam ta mała kropeczke na monitorku :) było wesolo aż tak że nie mogli mi zbadać pecherza tak się chichralam :D
Mój drugi kropeczek walczy dostanę telefon w poniedzialek co dalej z nim chcą go przetrzymać do 5 doby i zamrozić mam nafzieje że da radę!
A i podany miałam zarodek klasy 8.2 w 3 dobie więc moje pytanie ..super? Bo zapomniałam się z tego wszystkiego zapytać:D
 
reklama
@misis188 zadzwoniłam do kliniki. Dr G nie było, ale dr M powiedział, żeby brać Encorton...

Mam pytanko odnośnie transferu - skoro mam brać lutinus to nie przeszkodzi on jakoś w transferze? Wezmę go powiedzmy o 8 rano, a o 11.30 transfer.
Ja bralam lutinus, nikomu nic nie przeszkadzalo;) nie przebilas sobie jelit jrszcze? :D
 
Miałam w zleceniach, żeby w dzień transferu rano nie aplikować luteiny, za to po transferze 2 na raz.

A ja mam w rozpisce w dzień transferu żeby wziąść lutinus i estrofem transfer mam o 14 to teraz już zglupialam czy brać czy nie. A powiedz czy tobie też później zostaje na bieliźnie (wkładce do bez tego ani rusz u mnie)?
 
Już wracam z moim kropeczkiem do domu. :)) widziałam ta mała kropeczke na monitorku :) było wesolo aż tak że nie mogli mi zbadać pecherza tak się chichralam :D
Mój drugi kropeczek walczy dostanę telefon w poniedzialek co dalej z nim chcą go przetrzymać do 5 doby i zamrozić mam nafzieje że da radę!
A i podany miałam zarodek klasy 8.2 w 3 dobie więc moje pytanie ..super? Bo zapomniałam się z tego wszystkiego zapytać:D
Bardzo ladny;) odpoczywajcie!
 
A ja mam w rozpisce w dzień transferu żeby wziąść lutinus i estrofem transfer mam o 14 to teraz już zglupialam czy brać czy nie. A powiedz czy tobie też później zostaje na bieliźnie (wkładce do bez tego ani rusz u mnie)?
To zrób jak na rozpisce. Jeśli weźmiesz rano luteinę, to do 14 dawno powinna się rozpuścić. :)
Też mi zostaje luteina na wkładce. :)
 
Może będę wyjątkiem od reguły przyrody od bety;) moja mama mówi że u niej z krwi to nie wychodzą stany zapalne nawet gdy miała już je w kościach i stan był naprawdę poważny...więc to może jakieś geny ze pewne hormony się nie przyswajaja. No cóż zobaczymy, pozostaje czekać.
Powodzenia na wizycie :)
Oby!!! Chociaz rozum czasem podpowiada inaczej to serce kaze walczyc do konca. Ja przegralam ale u Ciebie bitwa trwa;)
 
reklama
Nie już nie będę badać tej bety. Nawet lekarz mówił że można za tydzień sprawdzić ale nie nastawiac się na duży przyrost . Więc ja jej nawet robić nie myślę. Skoro lekarz kazał brać ten ovitrell to będę go brac, zaszkodzić nie zaszkodzi ale może pomoże.
dziękuję za wsparcie. A Ty jak się czujesz ? Jesteś już spokojniejsza? Cudny widok zobaczyć maleństwo a usłyszeć serduszko to jest dopiero cud nad cudami, ja to pewnie jeśli doczekam tego momentu to będę krokodyle łzy szczęścia :)
Jasne, ze jestem spokojniesza ale wiem, ze prawdziwy stres to dopieto sie zacznie przed kazdym badaniem. Modle sie codziennie o zdrowie tego malenstwa, bo drugi raz takiej tragedii bym nie zniosla. Dzisiaj wyjatkowo mocno odczuwam mdlosci, mecza mnie non stop ale nie narzekam.
Zobaczysz serduszko, wszystko sie dobrze skonczy ;)
 
Do góry