reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana wiem, ze sie powtarzam ale moze przez ten ovitrelle sie ta beta pochrzanila. Ja w sumie nie slyszalam, zeby ktoras miala podawany po pozytywnej becie. No chyba, ze cos przeoczylam.
Wczoraj właśnie tego lekarza się o to pytałam bo znowu kazał mi to brać. Gwarantował ze on nie zaszkodzi napewno i tylko pomoze. Pytałam go chyba że trzy razy i mówił że tam jest kosmowka ludzka itp.sama nie wiem. Mam nadzieję ze tak jest ze przez ten lek i coś się pochrzanilo tylko z wynikami.
 
Wczoraj właśnie tego lekarza się o to pytałam bo znowu kazał mi to brać. Gwarantował ze on nie zaszkodzi napewno i tylko pomoze. Pytałam go chyba że trzy razy i mówił że tam jest kosmowka ludzka itp.sama nie wiem. Mam nadzieję ze tak jest ze przez ten lek i coś się pochrzanilo tylko z wynikami.
Jak Ci kazal brac to chyba wie co robi. Tylko nie badaj juz bety, bo wedlug mnie to bez sensu. Teraz musisz cierpliwie przeczekac te 2 tygodnie. Latwo nie bedzie, postaraj sie pozytywnie myslec i nie stresowac.
 
Wyzdrowiej do końca...wtedy i maluchy chętniej zostaną z Tobą. Wiem ze ciężko się czeka, człowiek chciałby już i teraz ale czasami się nie da.
A ja...Wiem.ze patrząc na betę to nie powinnam spodziewać się zdrowo rozwijającej się ciąży. Jednak mam nadzieję ze będzie cud...wręcz nie biorę innej opcji pod uwagę.
Kochana mam nadzieje ze u Ciebie ten cud się zdarzy a ja czekam na pobranie krwi a kobieta taka wolna w tym okienku ze już godzinę tu czekam a końca nie widać
 
Jak Ci kazal brac to chyba wie co robi. Tylko nie badaj juz bety, bo wedlug mnie to bez sensu. Teraz musisz cierpliwie przeczekac te 2 tygodnie. Latwo nie bedzie, postaraj sie pozytywnie myslec i nie stresowac.
Nie już nie będę badać tej bety. Nawet lekarz mówił że można za tydzień sprawdzić ale nie nastawiac się na duży przyrost . Więc ja jej nawet robić nie myślę. Skoro lekarz kazał brać ten ovitrell to będę go brac, zaszkodzić nie zaszkodzi ale może pomoże.
dziękuję za wsparcie. A Ty jak się czujesz ? Jesteś już spokojniejsza? Cudny widok zobaczyć maleństwo a usłyszeć serduszko to jest dopiero cud nad cudami, ja to pewnie jeśli doczekam tego momentu to będę krokodyle łzy szczęścia :)
 
reklama
Do góry