reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już wracam z moim kropeczkiem do domu. :)) widziałam ta mała kropeczke na monitorku :) było wesolo aż tak że nie mogli mi zbadać pecherza tak się chichralam :D
Mój drugi kropeczek walczy dostanę telefon w poniedzialek co dalej z nim chcą go przetrzymać do 5 doby i zamrozić mam nafzieje że da radę!
A i podany miałam zarodek klasy 8.2 w 3 dobie więc moje pytanie ..super? Bo zapomniałam się z tego wszystkiego zapytać:D
Pieknej klasy malenstwo :) Trzymam kciuki ✊✊
 
@dżoasia jeszcze się nie zadźgałam bo go nie użyłam :D bałam się ;D
Może jak się przyzwyczaję. Chociaż w ogóle ciężko to idzie. Nie wiem czy można stosować jakiś "poślizg"...
 
hej kochane .. wiec opowiem wam co sie wczoraj działo.. kuzynki maz zadzwonił do gazety ze kasa chorych nie chce zapłacic za leczenie Damiana.. gazeta wczoraj przyjechała do szpitala i chciała zrobić wywiad i zdjecia ..zadzwonili tez do kasy chorych z zapytaniem czy mozna opublikowac w gazecie ich odmowe.. zanim zaczelismy opowiadac o swojej histori wpadła ochrona szpitala i wyprowadzili reportera i fotografa..bylismy w szoku przybiegl rzecznik prasowy i szef oddziału onkologi ...rozpetał sie haos ... po wszystkim godzine dzwoni kasa chorych i pyta czy jest jeszcze reporter powiedzielismy ze tak.. powiadomił nas ze koszty pokryja za leczenie...bylismy w szoku. !!! jeszcze nie wiemy na jaki czas przyznali nam refundacje ale kochane jutro zaczynamy leczenie ... jestem troche niespokojna co to bedzie .. bo wszyscy zbieraja pieniazki dla nas .. i poki co nie wiem co na zbiorce mam napisac... ahh ... z jednej strony sie ciesze z drugiej boje sie ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowna wiadomość, los się do Was uśmiechnął, trzymam mocno kciuki
 
@dżoasia jeszcze się nie zadźgałam bo go nie użyłam :D bałam się ;D
Może jak się przyzwyczaję. Chociaż w ogóle ciężko to idzie. Nie wiem czy można stosować jakiś "poślizg"...
Kochana ja za kazdym razem sobie go wyparzalam, zeby zabic dodatkowo zarazki i uzywalam jak byl jeszcze delikatnie letni wiec moze byl tez bardziej gietki;) i aplikowalam zawsze na lezaco. Jesli palcem ci wygodnie to ok ale ja wolalam nawet aplikatorem.
 
A i zapomniałam się pochwalić, że zbiłam homocysteinę do 7,87 :)
Wit. B12 w normie, D w normie, na B6 jeszcze czekam. Kwas foliowy ciuteńkę ponad normę więc chyba zejdę z 800 na 400 skoro nie muszę już zbijać homocysteiny.
Oo dooobrze:) kwas foliowy troszke zmniejsz, mozesz brac 800co drugi dzoen, chyba ze masz dawke 400 i lykasz 2x1 to ja bym pewnie lykala w jedrn dzien 400 a w drugi 800:p
 
reklama
Oo dooobrze:) kwas foliowy troszke zmniejsz, mozesz brac 800co drugi dzoen, chyba ze masz dawke 400 i lykasz 2x1 to ja bym pewnie lykala w jedrn dzien 400 a w drugi 800:p
Mam 400 :)

A tak się zastanawiałam. Może znacie jakieś wit. prenatalne (niekoniecznie popularne w Polsce), które mają w sobie tylko metylowany kwas foliowy (folian)? Bo wszystkie te Femibiony itp mają mieszankę syntetyku z metylowanym, a ja przy mthfr nie chcę w ogóle syntetyku brać, żeby homocysteiny nie zwiększać...
Patrzyłam na jakieś Garden of Life - niby wszystko uzyskiwane z warzyw (folian z brokułów), ale czy ja wiem czy to się dobrze wchłania?
Bo teraz biorę po prostu folian z Solgara, ale jakby się transfer powiódł to warto by dołożyć jeszcze jakichś witamin, magnezu itp bo nie jestem przykładem idealnie zdrowego odżywiania...
 
Do góry