reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie transfer jest udany... a przynajmniej byl :( w poniedziałek ładna beta wxsrode piękny przyrost a piątek za mały... lipa:( czekać do poniedziałku :(
wyć mi się chce ciągle...u nas to już ostatnia próba nie mamy mrozaczkow
Hej, chciałam na pocieszenie powiedzieć, jak było u mnie. Miałam transfer blastocysty. W 8 dpt beta 102, w 10 dpt beta 224, czyli przyrost o 120%, a potem po czterech dniach przerwy w 14 dpt tylko 747. Czyli zakładając, że przez pierwsze dwa dni przyrost był ok. 100%, to przez następne dwa dni nie było nawet 66%. Bardzo się stresowalam, ale kolejna weryfikacja była już super, w 16 dpt prawie 1500. Dzisiaj synek ma już ponad 5 miesięcy :-) jak widać beta może na chwilę zwolnić i nie musi to o niczym świadczyć.
 
Ponieważ udzielałam się tu aktywnie na przełomie 2016/2017 i jest tu masa nowych dziewczyn, to kilka być może przydatnych informacji :-) sikacza robiłam w 7 dpt wieczorem i była ładna druga krecha. Kocham sikacze, bo czeka się na wynik 2-3 minuty, a nie cały dzień. Potem jest łatwiej czekać na betę. Serduszko było w 23 dpt. Zupełnie nieoczekiwanie, bo zaczęłam plamić, z zawałem serca pojechałam do lekarza, a tu serduszko. Poza tym namawiam dziewczyny, które mają już swoje lata (ja mam 40, to mogę się mądrzyć :-) i zaliczyły kilka porażek do rozpoczęcia procedury adopcyjnej i równoległej walki w ramach invitro. Adopcja to kilka lat czekania. Lepiej zacząć już i w razie ciąży przerwać, niż za kilka lat nadal być w punkcie wyjścia. My tak zrobiliśmy. Byliśmy już po kursie na rodziców adopcyjnych kiedy podchodzilismy do pierwszego invitro.
 
Anette jestem u Lewandowskiego. W parensie całkowita klapa nawet transferu nie było ale trzymali do piatej doby, w Novum miałam 7 komórek 5 zarodków podano 1 i niestety klapa. Jako takiej przyczyny nie ma ale wiek zaawansowany 38 lat, aha na hsg jeden jajowód kontrast przeszedł pod zwiększonym ciśnieniem no i chyba tyle amh 1.5 Dziękuje dziewczynki za miłe przyjęcie
 
Dami już pisałam wam to musiałby być prawdziwy kontakt że sławna osobą a nie przez strony ż fb i insta
Także kochane jeśli któraś z Was ma dojścia do kogoś sławnego to niech pisze szybko do niego o akcji zbiórki dla damiego ;)
Ja mam przez kogoś do Edyty G. ale mi odmówił !! Już nie jest moim znajomym!
 
reklama
Do góry