reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
po pustym pęcherzyku w 2015 nie możemy zaciążyć :no2: ogólnie mam PCOS. stymulacje Clo nie powiodły się nigdy. zdecydowaliśmy się na Novum bo czas leci a człowiek co raz starszy. Najgorsze jest to, że cała procedura odwlecze się do stycznia gdyż po obliczeniach miałoby to miejsce w okresie Świąt i Pani doktor odradziła. Także czekamy do stycznia :-) :)
Tak grudzien większość z nas odpoczywa... a kto jest Waszym lekarzem prowadzącym?? Powodzenia,bedzie dobrze!! :-)
 
Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do embriologa a więc tak mam 2szt 8A 2szt 8B i 1szt 10A pan embriolog powiedział że sa piękne i dobrej klasy i zdaniem jego napewno będzie co podać i mrozc powiedział ze nasienie M było bardzo dobre nic tylko skakać pod sam sufit :) teraz mamuska musi wrócić do żywych do czwartku i przytulić swoje dzieciątka mogę być spokojna jak narazie
 
Dzień dobry przespalam ten kawałek nocy budzilam sie parę razy a wiec tak brzuch nadal boli ale nie czuje aż tak bardzo tego bólu bo dostałam wczoraj tramal taka ketonal i zasnęłam pobrali z rana krew i czekamy na obchód jestem bardzo zaskoczona bo bardzo dobrze sie mną opiekują jestem pod mega wielkim zdziwieniem .wiem że powinnam jechać wcześniej do szpitala ale słuchałam lekarza co mam robić nie dałabym rady wytrzymać dzisiaj do rana aby do niego pojechać ból był tak mocny ze płakałam jak wilk z lasu aż stan podgoraczkowy dostałam byłam badana ginekologiczne taki ból jak by ktoś nnie od środka rozdzieral leżę i czekam na ten obchód ma nadzieje ze mi pomogą i wyjdę do domu bez tego bólu nie wiem jak przy porodzie boli ale mogę sie domyślać ze że podobnie
Hej, szkoda że tak wyszło i twój strach przed szpitalem wygrał..Teraz masz jeszcze większe problemymoże czasem warto zaufać tym kilkum forumowiczom i jednak dmuchać na zimne. Pozostaje Ci się cieszyć że narazie się to tylko tak skończyło..A tak bez obrazy twój lekarz to palant kompletny że piszę z tobą smski zamiast cię skłonić na wizytę..Wiedząc co się dzieje i "mając"(chociaż się teraz zastanawiam) trochę doświadczenia dla twojego i swojego spokoju powinien przekonać Cię do wizyty kontrolnej.. dlatego śmieszy mnie to jak piszecie o sms-ach z lekarzami..Co oni wam powiedzą po SMS-ie nie mając badań itd? Myślę że to będzie dla Ciebie nauczka na przyszłość i wszystko się uda wyprostować.. szkoda tylko bo pewnie teraz będziesz musiała z transferem poczekać jakiś dłuższy czas..
Pisz co tam dalej...

PS. Nie obraz się za taki trochę oschly język ale serio martwilismy się o Ciebie strasznie dlatego staraliśmy się Tobie jak najlepiej doradzać.. :(

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
 
Ostatnia edycja:
O, Novum. A u kogo? U nas maz najpierw u dr Wolskiego, a potem ja u dr Zygler. Lista badań do zrobienia jest przerażająca. Sama dr Zygler poradziła mi, bym zrobiła je na zewnątrz - bo bedzie taniej - i jak poszłam do Alabu i pank zobaczyła na co ma mi pobrać krew, to zbladła. Ręce jej sie tez trzęsły kiedy mi mówiła ile mam za to zapłacić...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O czyli identycznie jak my... tez za zaczynaliśmy u Dr Wolskiego, potem dr Zygler :-)
A w jakim jestescie wieku?? I jak dr Wolski to u męża wszystko ok czy troche tez problem z żołnierzami??
 
reklama
Do góry