reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochani już po usg mam 7ml płynu w brzuchu i jajnik jest 7 na 6 cm płynu od wczoraj nie przybyło dostałam jeszcze teraz ketonal i jeśli do jutra nie przybędzie płynu to jest szansa ze wyjdę do domu a teraz czekam nadal na informacje jak moje dzieciątka się maja
to dobrze :) oby płyn szybko sie wchłonoł ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam nadzieję nadzieje się wchłonie i dojdzie do transfer nadal czekam na inf jak z moim zarodkami a Ty kochana jak sis czujesz po transferze ?;)
no powiem ci nie wiem nic nie czuje [emoji29] nie wiem .. zobaczymy co to bedzie poki co zadnych oznak nic...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie, po punkcji nieco krwawiłam, później trochę plamiłam aż do popołudnia (16:00). Rzekomo wszystko w granicach normy, ginekolog zrobiła mi usg po punkcji i wyjściu z sali zabiegowej. Od 2 godzin zaczął mnie porządnie boleć brzuch, jajniki. Czy można wziąć coś na ten ból?
Ma prawo boleć... a to
Kochani już po usg mam 7ml płynu w brzuchu i jajnik jest 7 na 6 cm płynu od wczoraj nie przybyło dostałam jeszcze teraz ketonal i jeśli do jutra nie przybędzie płynu to jest szansa ze wyjdę do domu a teraz czekam nadal na informacje jak moje dzieciątka się maja
Wracaj do zdrowia. Ja miałam hiperstymulacje w wyniku dużej ilości komórek. Jajniki prawie po 10 cm miałam też dużo plynu w brzuchu. Ciężko było nawet leżeć ale jakoś przeżyłam.licze ze u Ciebie pomimo zlego samopoczucia dojdzie teraz do transferu, bo maluszki napewno czekają aż mamusia zabierze ich do domu:)
 
Hej... Bylam wlasnie u lekarza.I dobrze,ze poszlam moje plamienia sa spowodowane podraznieniem nadzerki(ktora podczas transferu sie ujawnila)przez luteine dopochwowa.Teraz mam tylko doustna i zastrzyki.Musialam robic bete znów.Mam nadzieje,ze przyrost bedzie prawidłowy:-( :(
 
Ma prawo boleć... a to

Wracaj do zdrowia. Ja miałam hiperstymulacje w wyniku dużej ilości komórek. Jajniki prawie po 10 cm miałam też dużo plynu w brzuchu. Ciężko było nawet leżeć ale jakoś przeżyłam.licze ze u Ciebie pomimo zlego samopoczucia dojdzie teraz do transferu, bo maluszki napewno czekają aż mamusia zabierze ich do domu:)
Okaze sie wszystko narazie czuje sie nie najgorzej i aby juz tak zostało
 
reklama
Do góry