reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A więc tak lekarz dzwonił transfer odroczony na styczeń ponieważ może byc tylko gorzej jak by teraz zrobili to ciąża napędza hiperke to po raz a po dwa powiedział ze za dużo tych ketonali wzięłam i tramali i nie chce aby mi cos sie stało i kazał brać 2 razy dzień dufaston przez 5 dni i po okresie po 2 tyg mam sie pojawić na wizycie powiedział że jest malo możliwe abym się do czwartku super ekstra czuła i ze nie chce rezykowac mojego zdrowia więc moje dzieciątka w czwartek jadę na ferie zimowe i wracają do mamuśki w styczniu ;) może i lepiej ze taka decyzję podjął bezpieczniej będzie dla mnie tak to teraz sie wszystko uspokoi wróci do swoich rozmiarów i w pełni gotowość przyjmę moje dzieciątka

I to jest bardzo dobra decyzja!
 
reklama
Przydał by mi sie taki poważny wpierdol abym zapamiętałam ze jak coś sie dzieje to sie jedzie do lekarza a nie czeka na niewiadomo co już jest lepiej mniej boli mniejszy ten brzuch i nadal czekam co z moim czwartkowym transferem nie dzwonił jeszcze lekarz więc ja zadzwoniłam co z moim dzieciatkami będzie trzeba poczekać to poczekam aby tam było wszystko dobrze jak najlepiej dla moich brzdacow ;) i obiecuję poprawę będę sie słuchała
No na gołą..Hihi
Ale to nie o to chodzi, poprostu czasem posłuchać swojego instynktu i nie wierzyć ślepo lekarzom tym bardziej gdy Cię nawet nie zbadał i widział.. ja już kilka razy olałem ich sugestie i dzięki Bogu bo może bym już tu nie pisał..
Poprostu każdy ma swój instynkt i czasem trzeba go posłuchać a ty masz jeszcze swoje doświadczone Siłaczki hihi..
3mam za Ciebie kciuki i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze[emoji4]

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
 
Tak grudzien większość z nas odpoczywa... a kto jest Waszym lekarzem prowadzącym?? Powodzenia,bedzie dobrze!! :-)

Pani dr Taszycka [emoji5]super kobieta [emoji5]jak już pisałam jestem pod wielkim wrażeniem całej przychodni [emoji5]teraz przed nami badania i startujemy z początkiem stycznia [emoji5][emoji5][emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do embriologa a więc tak mam 2szt 8A 2szt 8B i 1szt 10A pan embriolog powiedział że sa piękne i dobrej klasy i zdaniem jego napewno będzie co podać i mrozc powiedział ze nasienie M było bardzo dobre nic tylko skakać pod sam sufit :) teraz mamuska musi wrócić do żywych do czwartku i przytulić swoje dzieciątka mogę być spokojna jak narazie
Ale jak to nie odwołują transferu? Edit: dobra decyzja że styczeń [emoji6]

---32tc---
 
Ostatnia edycja:
@dami ja często byłam w kontakcie SMS na początku ciąży z moją lekarką dla mojego dobra bo nie zawsze jest wskazane tłuc się gdzieś samochodem jak np plamilam. Ale tu się zgodzę że Paulinki lekarz źle zareagował, ewidentnie było podejrzenie hiperki

---32tc---
 
Hej... Bylam wlasnie u lekarza.I dobrze,ze poszlam moje plamienia sa spowodowane podraznieniem nadzerki(ktora podczas transferu sie ujawnila)przez luteine dopochwowa.Teraz mam tylko doustna i zastrzyki.Musialam robic bete znów.Mam nadzieje,ze przyrost bedzie prawidłowy:-( :(
Napewno bedzie wszystki dobrze. Daj znac jaki przyrost ✊✊
 
Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do embriologa a więc tak mam 2szt 8A 2szt 8B i 1szt 10A pan embriolog powiedział że sa piękne i dobrej klasy i zdaniem jego napewno będzie co podać i mrozc powiedział ze nasienie M było bardzo dobre nic tylko skakać pod sam sufit :) teraz mamuska musi wrócić do żywych do czwartku i przytulić swoje dzieciątka mogę być spokojna jak narazie
Pieknie! SZYBko dochodz do zdrowia i zabieraj malenstwa. ;)
 
Dziewczyny, powiedzcie mi jakimi protokołami szłyście? Ze wstępnej rozmowy wiem, ze ja mam mieć krótki. Wiem, ze to lekarz o tym decyduje ale czy mimo wszystko na długim jest większe prawdopodobieństwo ciąży? Proszę Was o opinie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry