reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiedz mi które miasto bo ja pochodzę z innego a w innym mieszkam ?;) i skąd tak dobrze znasz powiem Ci że czuje sie jak bym była w 6 miesiącu ciąży ledwo się chodź pod zebrami boli mam nadnadzieję do szpitala mnie jutro nie skieruje
Jak się pochwaliłaś to teraz Ci żyć nie dadzą[emoji87] musisz teraz napisać na priv kobietką[emoji5] [emoji108]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Boże kochane, jak Ci moi szaleni onkolodzy pozwolą to najchętniej byśmy Wszystkie z Was odwiedzili...Takich babek w życiu jeszcze nie spotkałem[emoji3] [emoji28]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno jeszcze bedzie okaza zeby zrobic jakis zjazd. A twoj wredny przyjaciel sie od ciebie wyniesie po kolejnym leczeniu
 
Witam wszystkich, jestem tu nowa, lecze sie od 10 lat przeszlam laparoskopie, HSG I SGS, 4 razy IUI, mam endometrioze i na obu jajnikach torbiele czekoladowe, pół roku byłam leczona tabletkami antykoncepcyjnymi spowodu silnych bóli przez endometrioze, obecnie dostałam zastrzyk lucrin depot 11,25 gm. na wyciszeniu endo lecz po miesiącu od zastrzyku torbiel sie powiększyła o 1 centymetr.
W lutym lub marcu mam być przygotowywana do ivf ale martwię sie tym torbielem jesli nadal bedzie sie powiększać... Czy moze ktoś z was dostał lucrin depot , co o tym sądzicie? Pozdrawiam wszystkich :)

Mialam torbiele czkoladowe na obu jajnikach. Przez 3 miesiace przyjmowalam decapeptyl (3zastrzyki), zakladam ze to cos podobnego do lucrin - wywoluja Ci sztuczna menopauze, tak?
Zaraz potem podeszlam do ivf i udalo sie za pierwszym razem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane otwieram na fb do wtorku nasza grupe z tajnej na zamknieta tak zeby kolejne osoby mogly dolaczyc do naszego grona :)
Grupa Siłaczki z dzidzia na fotce profilowej
 
Mialam torbiele czkoladowe na obu jajnikach. Przez 3 miesiace przyjmowalam decapeptyl (3zastrzyki), zakladam ze to cos podobnego do lucrin - wywoluja Ci sztuczna menopauze, tak?
Zaraz potem podeszlam do ivf i udalo sie za pierwszym razem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dokładnie tak, endo sie zmniejszyło martwię sie tylko tym ze torbiel jest większy
 
Oszczedzajcie paznokcie na cały tydzień kobitki..Ja to nie wiem ile moja w tydzień przytyje bo z tych nerwów ciągle coś je..Ja się tylko przyglądam...A jak wy odreagowujecie?[emoji57]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z nerwów to mało jem.. Muszę znaleźć jakieś seriale żeby dotrwać do bety bo inaczej sfiksuje ze stresu!
 
reklama
Napewno jeszcze bedzie okaza zeby zrobic jakis zjazd. A twoj wredny przyjaciel sie od ciebie wyniesie po kolejnym leczeniu
Powiem Ci że po dzisiejszym spotkaniu z @Peugeotka36 naładowałem baterie do życia.. chciałbym żeby moja choroba stała się historią bo są na świecie ludzie naprawdę pozytywni i poza tym widząc jej córeczkę zapragnąłem jeszcze bardziej mieć taki skarb z Asia.. jeśli tylko będę mógł i Asia też to jak najbardziej ustalamy datę i spotkanie siłaczkowe planujemy[emoji4] [emoji87]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry