reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
1510493520-ab3ab88fb5399444-aaaaaa.jpeg


I jak tu jej nie kochać..[emoji7]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio rozmawialismy o zarodkach i ich jakosci, ja pisalam ze teraz mam transferowane dwa z ktorych potencjalnie jeden moze zakonczyc sie ciaza. Zostaja mi cztery ktore wedlug mojego lekarza raczej na nic sie nie nadaja.
1510484982-ec6af21546a121c5-aaaaaa.jpeg


Teraz bedziemy transferowac 3BB i 3BC! To sa wszystkie blastki. Co myslicie bo mimo wszystko ciagle mysle o jakosci tych moich zarodkow.

Dodam ze ostatnio mialam transferowane 3BB i 4CB, no i ciaza byla ale stracilam w 6 tygodniu ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam takie podane 3BB i 3BC i uwazam,ze dobre skoro sie udalo:tak: Ale przed chwilą podawalam sobie luteine troche byl aplikator zabarwiony krwia,ale bardzo jasną i niewiem czy sobie podraznilam czy coo_O
 
Ja mialam takie podane 3BB i 3BC i uwazam,ze dobre skoro sie udalo:tak: Ale przed chwilą podawalam sobie luteine troche byl aplikator zabarwiony krwia,ale bardzo jasną i niewiem czy sobie podraznilam czy coo_O

no to mnie pocieszylas :) Zawsze mozna na was liczyc!

Trpche sie stresuje tym wyjazdem na transfer bo po pierwsze jade sama a po drugie (i gorsze) synus sie w domu rozchorowal a on ogolnie rzadko choruje. A jak choruje to typowy mami synus ale coz musi sie tatusiem zadowolic tym razem!

Sciskam Was i milej niedzieli :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Samopoczucie dobre, dziekuje :) Troche spiaca jestem i walcze z infekcja. Jutro zrobie pierwszy test kontrolny, bo po wysokiej becie nie bylo sensu kontrolowac w weekend. Mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze. A co u Ciebie? :)
3mamy kciuki za 2 kreski..niech kropeczek się nie poddaje!![emoji11] [emoji4] [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no to mnie pocieszylas :) Zawsze mozna na was liczyc!

Trpche sie stresuje tym wyjazdem na transfer bo po pierwsze jade sama a po drugie (i gorsze) synus sie w domu rozchorowal a on ogolnie rzadko choruje. A jak choruje to typowy mami synus ale coz musi sie tatusiem zadowolic tym razem!

Sciskam Was i milej niedzieli :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chłopaki se poradzą, nie martw się..Hihi pobęda trochę razem[emoji106] cały czas myślimy o Tobie i 3mamy mocno kciuki z Asia..[emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny i Dami! [emoji16] Tak sie zastanawiam czy po transferze - w ciagu tych pierwszych magicznych 12 dni do hcg - mozna pójść na masaż? Nie żaden rozgrzewający, gorącymi kamieniami a zwykły relaksacyjny? Bo sauna i solarium odpada. A co sądzicie o masażu? #rozkminanadziś


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
ja też bym nie szła - dla relaksu zapodaj sobie trening autogenny schulza na yt :)
 
reklama
Do góry