reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny potrzebuje porady , czy po transferze trzeba leżeć ? Bo ja już sAma nie wiem... wiem ze nie dźwigać ale się zastanawiam jak żyć i co robić aby dobrze było??
Ja Ci może napiszę co nam powiedzieli, centralnie po zabiegu Aśka mogła sobie poleżeć w klinice ile potrzebowała(byliśmy tam koło godziny) potem zalecenia żeby się nie przemęczać, uprawiać sportu itd.. normalnie funkcjonować tylko się nie wysilać.. ale jeśli masz okazję to chyba najlepiej się troszkę pobyczyć w łóżku dla pewności[emoji3]
Dami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chorobe zwalczycie , doczekacie się maluszka a humorki Was nie będą opuszczać- czuje to :))))))
oj kochana oby sie spełniło ... kurcze tak bym chciała zeby było dobrze .. ciesze sie ze jestem tutaj z wami dodajecie mi otuchy...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To samo mialam z tymi zastrzykami nie nawidze igiel,a tu jak trzeba to wszystko sie zrobi:) od wczoraj powtorka z zastrzykami w brzuch,ale jeszcze tylko 5 razy dam rade;)
Jedyne co mogę poradzić to lekkie masowanie miejsca po zastrzyku..Lepiej się rozejdzie i mniejsza szansa na siniaczki..
Ja Was wszystkie podziwiam co potraficie zrobić dla Waszych przyszłych pociech[emoji2] a może twój mężczyzna Ci pomoże, będzie miał świadomość że też miał jakiś wkład w te starania

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może faktycznie moją obecność tu sprawiła trochę zamieszania... Nie chcę zaburzyć spokoju tego forum i jeśli to ma pomóc to usunę profil..Po co przez 1 osobę(mnie) macie iść na noże... Ja chciałem też może wytłumaczyć co niektórym męski punkt widzenia albo napisać jak facet odbiera pewne kwestie.
Dami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wez nie zartuj co :errr: narazie z tego co widzielismy jedna osoba zareagowala zle na twoja obecnosc
 
Ja chodziłam do pracy normalnie ale wiadomo oszczędny tryb prowadzić trzeba nie dzwigać nic itd nie biegać ja już nawet łozka nie scieliłam nie odkurzałam mąz przejał obowiazki do dziś ;)
Hihi..To twój luby też się udziela w Wasze starania.
Dami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie to spotkanie się z ludźmi na tym etapie nie za bardzo... nikt nic nie wie,a ja z natury wygadana jestem i nie lubię tajemnic i udawania jakiegoś, wiec chyba narazie pozostanie bez spotkań :) dziękuję za odpowiedź :)
Może to dobry pomysł bo po co masz się stresować... Hihi.. pogadamy o tym tutaj[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry