reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Betik77 , współczuję niedawno przez to samo przechodziłam. Pierwsza beta 0.20 , po drugim transferze 2.42 ale słabo przyrastala. Teraz pozostało rozczarowanie i długi. Gdybym była młodsza (43l.) to spróbowałabym jeszcze raz. Rozważamy z mężem adopcję.
Iwo333 dzieki ze sie odezwalas, tak naprawde nie ma z kim pogadac, czesc rodziny i znajomych wie o in vitro ale nie do konca sa wprowadzeni w kwestie adopcji komorek itd....mąz jest slabszy o wiele psychicznie niz ja ale moja "twardość" tez juz kruchuje... Wy korzystaliscie tez z procedury adopcji czy ze swoich? Jestes niewiele starsza ode mnie :) A o takiej normalnej adopcji juz tez myslalm ale z pewnych wzgledow mamy male szanse, w in vitro widzilam swoje nadzieje
 
reklama
Jutro chyba wypróbuję metody leczenia kaca... dziś jeszcze tylko zrobię zupkę dla męża i zacznę znieczulenie... A pro po zna ktoś jakiś dobry sposób na ból dziąsła w związku z aktywnością ósemki? [emoji40]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio zrobiłem miksturę z kropel mietowych + kilka kropel nowalginy. Wlałem to do takiego psikacza od bólu gardła i popsikalem 8ke..Znieczulenie totalne.. możesz też spróbować sacholem posmarować zmniejszy zapalenie i obkurczy trochę tkankę..Ewentualnie same kropki miętowe na patyczek i smarujemy..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro chyba wypróbuję metody leczenia kaca... dziś jeszcze tylko zrobię zupkę dla męża i zacznę znieczulenie... A pro po zna ktoś jakiś dobry sposób na ból dziąsła w związku z aktywnością ósemki? [emoji40]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
mozesz sprubowac krople mietowe na patyczek do ucha pokropic i przyłozyc w bolace miejsce albo kupic masc sachol ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak poinformowali ile zostalo pobranych.15 mialam z czego 10 czy 9 dobrych 6 moglam zostawic dla sb.i decyzja co z reszta.
A pozniej pamietam,ze dzwonili i poinformowali ,ze na 6 wszystkie sie zaplodnily,ale o kl.nic nie bylo.Powiedzieli kiedy transfer,ale niestety nie doszlo dr.stwierdzil,ze moze byc to niebezpieczne i grozi mi hiperka.
monik pozdrawiam i trzymaj sie :) ja gdyby nie wiek moze bym sie mniej bała....ja wiem ale wlasnie z internetu, z forum ze sa klasy zarodków itd...a nie od lekarza
 
Iwo333 dzieki ze sie odezwalas, tak naprawde nie ma z kim pogadac, czesc rodziny i znajomych wie o in vitro ale nie do konca sa wprowadzeni w kwestie adopcji komorek itd....mąz jest slabszy o wiele psychicznie niz ja ale moja "twardość" tez juz kruchuje... Wy korzystaliscie tez z procedury adopcji czy ze swoich? Jestes niewiele starsza ode mnie :) A o takiej normalnej adopcji juz tez myslalm ale z pewnych wzgledow mamy male szanse, w in vitro widzilam swoje nadzieje
 
Nam tylko powiedziano ile udało się "wydobyć" i ile nadaje się do zamrożenia. O jakości i klasie się w Niemczech niestety nie mówi..Po ostatnim transferze Aśka musiała specjalnie o protokół z embriologii prosić bo sami nie dają a lekarka w szoku że po co jej to..
Ale tu jest trochę inaczej..
Dami
Dami ja napisalm wczoraj smsa do lekarki ale bez odpowiedzi, przy nastepnej wizycie poprosze tez o jakis protokół tymbardziej, że my zarowno za jajeczka i nasienie placilismy przeciez dodatkowo i to niemalo :(
 
Ok niestety moje drogie muszę opuścić Was z racji tego że nasz szofer (kolega co przegrał zaklad) będzie za ok 40min i nie wypadałoby aby czekał [emoji2] dlatego życzę wszystkim smacznego obiadu i czas się zbierać,
Dami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dami ja napisalm wczoraj smsa do lekarki ale bez odpowiedzi, przy nastepnej wizycie poprosze tez o jakis protokół tymbardziej, że my zarowno za jajeczka i nasienie placilismy przeciez dodatkowo i to niemalo :(
Oni to wszystko powinni mieć a ty jako pacjentka masz pełen wgląd w swoją dokumentację więc laski ci nie robią. Nawet jakbyś nie płaciła to jest tak samo. U nas też tak jest sami od siebie się niczym nie chwalą to my musimy za tym chodzić..Takie czasy..Nie liczylbym na odpowiedź przez SMS..Poprostu na następnej wizycie zapytaj o to albo przygotuj oficjalne zapytanie na piśmie i przedłuż im..Nie będą mieć nic do gadania bo mają obowiązek odpisac[emoji57]
3mam kciuki kochana Aśka też mi tu krzyczy że tak jest,
Dami


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oni to wszystko powinni mieć a ty jako pacjentka masz pełen wgląd w swoją dokumentację więc laski ci nie robią. Nawet jakbyś nie płaciła to jest tak samo. U nas też tak jest sami od siebie się niczym nie chwalą to my musimy za tym chodzić..Takie czasy..Nie liczylbym na odpowiedź przez SMS..Poprostu na następnej wizycie zapytaj o to albo przygotuj oficjalne zapytanie na piśmie i przedłuż im..Nie będą mieć nic do gadania bo mają obowiązek odpisac
emoji57.png

3mam kciuki kochana Aśka też mi tu krzyczy że tak jest,
Dami
Dami my z lekarska jestesmy na smsach z uwagi na odleglosc ale jak widac w niewygodnych kwestiach jest zlewka...wiem tak wlanie zrobie przy nastepnej wizycie zazadam pelnej dokumentacji, mamy prawo znac kazdy szczegól
pozdrowienia dla Asi :)
 
Do góry